Príbeh Budějovického Budvaru

NAŠE PIVO ODJAKŽIVA VYRÁBAME NA JEDINOM MIESTE NA SVETE A TÝM JE HISTORICKÉ PIVOVARNÍCKE MESTO ČESKÉ BUDĚJOVICE, ALEBO BUDWEIS.
TOTO JE PRÍBEH O TOM, KTO SME A ODKIAĽ POCHÁDZAME.

JEDINEČNÁ GEOGRAFIA A GEOLÓGIA ČESKEJ REPUBLIKY SÚ RAJOM PRE MAJSTROV PIVOVARNÍKOV, PRODUKUJÚC ŠTYRI NAJLEPŠIE SUROVINY NA TEJTO PLANÉTE NA VÝROBU LEŽIAKA.

BUDWEISER BUDVAR NIE JE AKO INÉ PIVOVARY. VLASTNÍ NÁS NÁROD, NIE KORPORÁCIA. TAKŽE, NIE JE PREKVAPUJÚCE, ŽE ČASŤ ČESKÉHO DUCHA PRESAKUJE DO NÁŠHO PIVA.

Z nášho magazínu:

Vyrába pivo z lokálnych surovín a podporuje miestnych poľnohospodárov, posielame pozdrav z Republiky piva

V máloktorej krajine na svete bolo a je pivovarníctvo pevnou súčasťou štruktúry dejín a kultúry ako práve v Čechách. Pivovar a krčma sú dodnes jedny z najdôležitejších bodov tradičnej českej komunity. Budějovický Budvar n. p. (národný podnik), výrobca ikonického českého ležiaku vareného v Českých Budějoviciach v srdci južných Čiech, odhalil

Čítať viac »

Duch českého národa vždy zvíťazil nad tými, čo chceli narušiť ich nezávislosť

Krátke nahliadnutie do minulosti našich susedov odhaľuje mnohé slávne momenty vzdoru a odporu s obzvlášť pozoruhodným príkladom práve v južných Čechách. Pol hodiny hore cestou od pivovaru Budějovický Budvar sa nachádza pekné kopcovité mesto Tábor. Na jeho námestí je múzeum, venované Jánovi Žižkovi – nepoddajnému generálovi a českému národnému hrdinovi z obdobia pätnásteho storočia. Jeho

Čítať viac »

Súťaž - Vyhraj 5x štýlový BUDVAR merch - súťažné podmienky:

Súťaž prebieha súbežne na Facebook stránke a Instagrame Živé Pivo. Z oboch sieti budú súčasne žrebovaní výhercovia prostredníctvom aplikácie Comment Picker, ktorá takéto multi-sieťové žrebovanie umožňuje. Do súťaže budú zaradené všetky komentáre, vrátane duplicitných.

Môžeš vyhrať mikinu, notebook tašku, ICONIC krígeľ, otvárač na fľaše alebo plechovú retro tabuľu.

Ako sa zapojiť?
– daj follow Budvar Slovensko a Živé Pivo Slovensko na facebooku a instagrame
– označ v komentári kamoša/kamošku, s ktorým si rád/rada vychutnáš Budvar

Súťaž trvá od 09.12.2021 do 12.12.2021. Žrebovanie prebehne 13.12.2021 vo večerných hodinách a výhry budú doručené po dohode s výhercami kuriérom.

Súťaž nie je organizovaná spoločnosťami Facebook a Instagram a je v plnej réžii spoločnosti STGroup&Co.,s.r.o., ktorá spravuje portál Živé Pivo.

Nakúpte autentický merch značky Budvar v externom e-shope:

Viac o Budejovickom pivovare Budvar:

Fotogaléria:

Close Menu
×
×

Cart