Webový portál vlastní a spravuje Ján Staškovič. Je to vášnivý pivár, skúsený manažér a všestranný tvorca obsahu na webe a sociálnych sieťach. Je otec 3 krásnych dcér, býva v Trnave. Celý jeho profil nájdete na LINKEDIN.

Viac o nás a našom príbehu sa dočítate TU.

Víziou portálu a značky Živé Pivo je celkový rast kategórie remeselného piva.

Cieľom je pomôcť podnikateľom s remeselným pivom rásť a presadiť sa na trhu a poskytnúť nadšencom remeselného piva všetky potrebné informácie o tejto kategórii, o pive, pivovaroch a všetkých udalostiach spojených s remeselným pivom.

Možností je veľa a tými základnými je pomoc so šírením nášho obsahu a našej vízie a cieľov medzi vašimi kamarátmi na sociálnych sieťach. Tak ako všetkým, aj nám pomôže každý jeden “like”, komentár či samotné zdieľanie. Ak sa budete baviť s kámošmi o pive, spomeňte im portál Živé Pivo, povedzte im, čo všetko u nás nájdu.

Ak pochádzate z mediálneho prostredia, budeme veľmi radi, ak nás oslovíte s ponukou bezplatného zviditeľnenia vo forme článku, video/podcastového rozhovoru. 

Uvítame aj dlhodobých partnerov portálu, ktorí zabezpečia financovanie portálu po stránke marketingovej a personálnej. 

Ak ste z IT prostredia, dlhodobo budeme potrebovať stabilného IT znalca, ktorý nám (bezplatne/barterovo) pomôže spravovať náš portál. 

Ak milujete craftbeer a radi píšete alebo ste redaktor/ka, uvítame v tíme nových autorov, ktorí sa budú venovať vskutku rôznym témam. Písať a točiť sa dá o všetkom, čo je nejako spojené s remeselným pivom. Odmenou bude pivo od našich partnerov a účasť na VIP akciách, na ktoré zvykneme mávať pozvanie od našich partnerov. 

Áno. Dvere našej redakcie sú otvorené. Zo skúseností vieme, že aktuálne je šéfovanie redakcie dôležité ponechať v rukách majiteľa portálu – Janka, avšak tím pisateľov či redaktorov sa môže nekonečne rozširovať. Ozvite sa nám.

V prvom rade hodne zdaru v podnikaní a v druhom rade neváhajte navštíviť našu stránku o reklame a službách (link TU), kde sa dozviete všetky podstatné informácie. 

Radi pomôžeme všetkým v oblastiach, v ktorých sme dobrí alebo odporúčime pomoc od iných, ktorí sa vyznajú v tom, kde naše poznanie a skúsenosť nesiaha. 

Zrealizovať vieme napr. aj školenie personálu pivného podniku zamerané na remeselné pivo ako celok, s dôrazom na zákaznícky servis a základné poznanie piva ako tovaru či kategórie remeselného piva ako celku.

Viac o pive všeobecne sa dozviete na našej stránke (link TU), kde sme zhrnuli to podstatné. Rôzne (aktuálne) informácie sa však môžete dočítať aj v našom magazíne (link TU).

Na webe nájdete aj databázu pív, ktorú postupne dopĺňame, prioritne však slovenské remeselné pivá, ktorých produkcia je celoročná. 

Ak ste pivovar a chceli by ste do databázy doplniť svoje pivá, napíšte nám na kontakt@zivepivo.sk alebo zavolajte na 0911 648 669

Hlavný vyhľadávač na homepage je nastavený na fulltextové vyhľadavanie zo stránok podnikov a pivovarov. Fulltext ťahá z popisu príbehu pivovaru/podniku, názvu a podnázvu. 

Samostatne potom fungujú vyhľadávače v magazíne (fulltext zo všetkých článkov), na stránke Pivovary (podobne ako ten z homepage) a rovnako na ďalších stránkach Podniky / Distribútori / Eventy.

Na stráne zozname distribútorov si môžete napr. zadať názov pivovaru a zobrazí vám len tých distribútorov, ktorí dané pivo distribuujú. 

Logo Živé Pivo si môžete stiahnuť na tomto linku TU.

Náš vlastný e-shop sme prevádzkovali od apríla do októbra 2020, no už nie je v prevádzke, nakoľko sme to po 7 mesiacoch vyhodnotili ako ekonomicky neefektívne. Od začiatku roka 2021 sme sa začali sústrediť výhradne na reklamnú a propagačnú činnosť. 

V prípade však, ak máte záujem o pivné balíčky napr. pre svojich zamestnancov, kľudne sa nám ozvite. Minulý rok sme zrealizovali niekoľko väčších zakázok. Vieme zohnať rôzne pivá, špeciálne pivné boxy vrátane na mieru pripravenej potlače. 

Aktuálne už nemáme ani vlastnú kamennú predajňu, nakoľko našu trnavskú pivotéku sme sa rozhodli predať. Novým vlastníkom je Damian Beer&Ale

Ak by ste chceli svoju zabehanú či novú pivotéku posadiť pod našu značkku, kľudne sa na nás obráťte. Tento koncept leží v našich hlavách už dlhšie a na plnú realizáciu ešte podľa nás neprišiel ten správny čas. O výhodách, právach a povinnostiach sa môžeme pobaviť telefonicky alebo osobne. 

Áno, ako som uviedol v predošlej otázke. 

Aktuálne nemáme vyrobené vlastné poháre s logom Živé Pivo. Každopadne to plánujeme a čoskoro vám o tom dáme vedieť. 

Napíšte na náš e-mail alebo mi zavolajte či pošlite správu cez facebook/instagram. Čo najskôr ho uverejním. Podmienkou je len to, že musí ísť o remeselné pivo. 

Predošlé
Ďalšie
Close Menu
×
×

Cart