Webový portál vlastní a spravuje Ján Staškovič. Je to vášnivý pivár, skúsený manažér a všestranný tvorca obsahu na webe a sociálnych sieťach. Aktuálne sa venuje tiež realitám (link TU). Je otec 3 krásnych dcér, býva v Trnave. Celý jeho profil nájdete na LINKEDIN.

Viac o nás a našom príbehu sa dočítate TU.

Víziou portálu a značky Živé Pivo je celkový rast kategórie remeselného piva.

Cieľom je pomôcť podnikateľom s remeselným pivom rásť a presadiť sa na trhu a poskytnúť nadšencom remeselného piva všetky potrebné informácie o tejto kategórii, o pive, pivovaroch a všetkých udalostiach spojených s remeselným pivom.

Možností je veľa a tými základnými je pomoc so šírením nášho obsahu a našej vízie a cieľov medzi vašimi kamarátmi na sociálnych sieťach. Tak ako všetkým, aj nám pomôže každý jeden “like”, komentár či samotné zdieľanie. Ak sa budete baviť s kámošmi o pive, spomeňte im portál Živé Pivo, povedzte im, čo všetko u nás nájdu.

Ak pochádzate z mediálneho prostredia, budeme veľmi radi, ak nás oslovíte s ponukou bezplatného zviditeľnenia vo forme článku, video/podcastového rozhovoru. 

Uvítame aj dlhodobých partnerov portálu, ktorí zabezpečia financovanie portálu po stránke marketingovej a personálnej. 

Ak ste z IT prostredia, dlhodobo budeme potrebovať stabilného IT znalca, ktorý nám (bezplatne/barterovo) pomôže spravovať náš portál. 

Ak milujete craftbeer a radi píšete alebo ste redaktor/ka, uvítame v tíme nových autorov, ktorí sa budú venovať vskutku rôznym témam. Písať a točiť sa dá o všetkom, čo je nejako spojené s remeselným pivom. Odmenou bude pivo od našich partnerov a účasť na VIP akciách, na ktoré zvykneme mávať pozvanie od našich partnerov. 

Áno. Dvere našej redakcie sú otvorené. Zo skúseností vieme, že aktuálne je šéfovanie redakcie dôležité ponechať v rukách majiteľa portálu – Janka, avšak tím pisateľov či redaktorov sa môže nekonečne rozširovať. Ozvite sa nám.

V prvom rade hodne zdaru v podnikaní a v druhom rade neváhajte navštíviť našu stránku o reklame a službách (link TU), kde sa dozviete všetky podstatné informácie. 

Radi pomôžeme všetkým v oblastiach, v ktorých sme dobrí alebo odporúčime pomoc od iných, ktorí sa vyznajú v tom, kde naše poznanie a skúsenosť nesiaha. 

Zrealizovať vieme napr. aj školenie personálu pivného podniku zamerané na remeselné pivo ako celok, s dôrazom na zákaznícky servis a základné poznanie piva ako tovaru či kategórie remeselného piva ako celku.

Viac o pive všeobecne sa dozviete na našej stránke (link TU), kde sme zhrnuli to podstatné. Rôzne (aktuálne) informácie sa však môžete dočítať aj v našom magazíne (link TU).

Toto je jediná vec ako celok či súbor informácií, ktorá nám na webe chýba. Nie je to preto, že by sme to nevedeli urobiť, ale preto, že je ako celok je naozaj veľmi komplexná informácia, ktorú má význam mať na webe, ak je dobre prepojená s ďalšími informáciami a to sme žiaľ zatiaľ technicky nevyvinuli. Zároveň túto vec dokonale plnia rôzne iné aplikácie ako Ratebeer či Untappd a na tie si my netrúfame.

V každom prípade, ak sa nájde IT zdatný dobrovoľník, ktorý na našom webe dokáže vytvoriť aktívnu databázu pív vrátane štruktúrovaného hodnotenia piva, prepojením s podstránkami pivovarov s funkciou “Pivný zoznam” a napojenie na podstránky podnikov s funkciou “Čo je práve na výčape” tak, aby to bolo jednoduché a manažovateľné majiteľmi pivovarov a podnikov, nebránime sa uvedeniu takejto sekcie na náš web. 

Hlavný vyhľadávač na homepage je nastavený na fulltextové vyhľadavanie zo stránok podnikov a pivovarov. Fulltext ťahá z popisu príbehu pivovaru/podniku, názvu a podnázvu. 

Samostatne potom fungujú vyhľadávače v magazíne (fulltext zo všetkých článkov), na stránke Pivovary (podobne ako ten z homepage) a rovnako na ďalších stránkach Podniky / Distribútori / Eventy.

Na stráne zozname distribútorov si môžete napr. zadať názov pivovaru a zobrazí vám len tých distribútorov, ktorí dané pivo distribuujú. 

Logo Živé Pivo si môžete stiahnuť na tomto linku TU.

Náš vlastný e-shop sme prevádzkovali od apríla do októbra 2020, no už nie je v prevádzke. Aktuálne funguje iba ako “tržnica” – t.j. sú tam vybrané produkty slovenských pivovarov, ktoré však odkazujú na e-shopy samotných pivovarov. 

Vlastný e-shop založíme až v momente, keď začneme variť svoje vlastné pivo, čo patrí do zoznamu našich prianí a snov. 

Aktuálne už nemáme ani vlastnú kamennú predajňu, nakoľko našu trnavskú pivotéku sme sa rozhodli predať. Novým vlastníkom je Damian Beer&Ale. 

Aktuálne pivotéka funguje pod našou značkou, ale nie v našom vlastníctve. Ak by ste chceli svoju zabehanú či novú pivotéku osadiť našim brandom, kľudne sa na nás obráťte. Tento koncept leží v našich hlavách už dlhšie a na plnú realizáciu ešte podľa nás neprišiel ten správny čas. O výhodách, právach a povinnostiach sa môžeme pobaviť telefonicky alebo osobne. 

Áno, ako som uviedol v predošlej otázke. 

Aktuálne nemáme vyrobené vlastné poháre s logom Živé Pivo. Každopadne to plánujeme a čoskoro vám o tom dáme vedieť. 

Napíšte na náš e-mail alebo mi zavolajte či pošlite správu cez facebook/instagram. Čo najskôr ho uverejním. Podmienkou je len to, že musí ísť o remeselné pivo. 

Predošlé
Ďalšie
Close Menu
×
×

Cart