Príbeh Budějovického Budvaru

NAŠE PIVO ODJAKŽIVA VYRÁBAME NA JEDINOM MIESTE NA SVETE A TÝM JE HISTORICKÉ PIVOVARNÍCKE MESTO ČESKÉ BUDĚJOVICE, ALEBO BUDWEIS.
TOTO JE PRÍBEH O TOM, KTO SME A ODKIAĽ POCHÁDZAME.

JEDINEČNÁ GEOGRAFIA A GEOLÓGIA ČESKEJ REPUBLIKY SÚ RAJOM PRE MAJSTROV PIVOVARNÍKOV, PRODUKUJÚC ŠTYRI NAJLEPŠIE SUROVINY NA TEJTO PLANÉTE NA VÝROBU LEŽIAKA.

BUDWEISER BUDVAR NIE JE AKO INÉ PIVOVARY. VLASTNÍ NÁS NÁROD, NIE KORPORÁCIA. TAKŽE, NIE JE PREKVAPUJÚCE, ŽE ČASŤ ČESKÉHO DUCHA PRESAKUJE DO NÁŠHO PIVA.

Z nášho magazínu:

Pred 126 rokmi vyvinuli svoj vlastný kmeň pivných kvasníc, aby obohatili dlhý a pomalý proces zrenia piva v chladných pivniciach

Keď rozmýšľate nad výrobou piva, pravdepodobne myslíte len na chmeľ a jačmeň. Kvasnice vás možno ani nenapadnú. Je jednoduché pochopiť prečo. Kvasnice nie sú práve tou najzábavnejšou vecou na pohľad a diskusiu. Koniec koncov, kvasnice môžu byť dobré a zlé, avšak čo sa týka varenia piva, jednoznačne hovoríme o tých prvých. A hoci je možno

Čítať viac »

Používanie celých šišiek žateckého chmeľu je chýrne drahé, pochádzajú z tých istých polí a fariem celé stáročia

Ako slnko vychádza ponad polia, rozjasňujúc a zohrievajúc koridory hustých, zelených, do výšky sa tiahnucich úponkov, vzduch je zrazu neprekonateľne aromatický. Sladký a predsa kyslastý, citrusový a predsa vonia po kvetoch; každý milovník piva pozná túto ostrú vôňu, ktorá vyvoláva smäd. Chmeľ. Aby sme boli presní, celé šišky žateckého chmeľu;

Čítať viac »

Súťaž - Vyhraj 5x štýlový BUDVAR merch - súťažné podmienky:

Súťaž prebieha súbežne na Facebook stránke a Instagrame Živé Pivo. Z oboch sieti budú súčasne žrebovaní výhercovia prostredníctvom aplikácie Comment Picker, ktorá takéto multi-sieťové žrebovanie umožňuje. Do súťaže budú zaradené všetky komentáre, vrátane duplicitných.

Môžeš vyhrať mikinu, notebook tašku, ICONIC krígeľ, otvárač na fľaše alebo plechovú retro tabuľu.

Ako sa zapojiť?
– daj follow Budvar Slovensko a Živé Pivo Slovensko na facebooku a instagrame
– označ v komentári kamoša/kamošku, s ktorým si rád/rada vychutnáš Budvar

Súťaž trvá od 09.12.2021 do 12.12.2021. Žrebovanie prebehne 13.12.2021 vo večerných hodinách a výhry budú doručené po dohode s výhercami kuriérom.

Súťaž nie je organizovaná spoločnosťami Facebook a Instagram a je v plnej réžii spoločnosti STGroup&Co.,s.r.o., ktorá spravuje portál Živé Pivo.

Nakúpte autentický merch značky Budvar v externom e-shope:

Viac o Budejovickom pivovare Budvar:

Fotogaléria:

Close Menu
×
×

Cart