Pivstagramoviny: Pivní instagrameri stále degustujú doma, predsa len je to najpohodlnejšia forma ako si vychutnať pivo

V pravidelnej rubrike #pivstagramer sme si za minulý týždeň zhrnuli zaujímavé hodnotenia pív a komentáre. Niektorí odbočili posledné dni do českých pív, iní sa zas držia slovenských.

Vynikajúca titulná fotka pochádza tentokrát z dielne Craftbeer Gadžo. Nakoľko štatisticky sledujeme aktivity týchto instagramerov, v rámci krátkeho zhrnutia – Sompivo má stále najväčšiu fanúšikovskú základňu, Beer Happy najrýchlejšie rastie, z hľadiska počtu príspevkov vedie stále vedie DannyHillBeers. Samozrejme existuje viacero ďalších pivných instagramerov, žiadni nie sú najlepší, žiadni najhorší a všetci robia osvetu remeselnému pivu, za čo im patrí veľká vďaka.


 

Sompivo (follow TU) poukázal pivom Holorub od Remeselného pivovaru Hellstork na nezmyselný výrub stromov na Čertovici.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SomPivo (@sompivo)

Pivný dobrodruh (follow TU) to vsadil minulý týždeň na Mr. Black od Pivovaru General, čo je Imperial stout 24°, ktorý ležal na figách macerovaných v Brandy. V príspevku sa dozviete viac.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivný Dobrodruh (@pivny.dobrodruh)

Pivný bloger (follow TU) je neskutočne zaneprázdnený a aj keď ochutnáva pravidelne, nestíha postovať. Aktuálne sa však sústredí veľa na jedlo a pivo a v prvej kampani, ktorú na portáli Živé Pivo spustil, sa venuje téme “Burger a (remeselné) Pivo”. 16 tipov na takéto miesta na Slovensku si môžete prečítať TU.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivny Somelier (@pivnybloger)

Pivné putovanie (follow TU) sa nám stratil medzi české pivá a do parády si najnovšie vzal známy Rodinný pivovar Zichovec a jeho NEIPA Strata. Vysoké hodnotenie sa dalo čakať.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @pivneputovanie

Craftbeer gadžo (follow TU) zašiel tiež do pív od Pivovaru General a natrafil na fakt, že nie každá várka chutí rovnako. Samotný pivovar to pri pive Patriot uznal a je super, že sa v diskusii o tomto otvorene písalo.

Beer Happy (follow TU) okoštoval tekutú sacherku – Sour Cherry Forest Pastry Stout, ktorá bola navarená v tandeme Šilker’s Brewery a Beermalade.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BeerHappy (@beerhappy_sk)

Pivný denník (follow TU) z chladničky vytiahol APAča od môjho obľúbeného pivovaru ŽiWELL z Piešťan.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivný denník (@pivny_dennik)

Shakesbeer.sk (follow TU) si zbehol do českých pivovarských vôd a na paškál si vzal Kamenický pivovar. Pozrite si viac jeho hodnotení tohto pivovaru a tuto konkrétne 12-ku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shakesbeer (@shakesbeer.sk)

DannyHillBeer (follow TU) podobne ako Shakesbeer v posledných príspevkoch hodnotí veľa českých pív. Tuto prikladáme pivovar Chroust a jeho Alpha Double NEIPA.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DannyHillBeers (@dannyhillbeers)

Ďalšie články:

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart