Pivstagramoviny: Najlepšie remeselné pivá opísané slovami pivných fajnšmekrov

V pravidelnej rubrike #pivstagramer sme si za minulý týždeň všimli viacerých z nich, ktorí boli s vypitými kúskami nadmieru spokojní. Je dobré počuť, že medzi pivami, ktoré ich takto nadchli sa našlo aj viacero slovenských pivovarov.

Vynikajúca titulná fotka pochádza tentokrát z dielne Shakesbeer.sk

Sompivo (follow TU) sa v 1 príspevku občas pozrie na viacero kúskov od jedného pivovaru. Tuto zhodnotil jeho obľúbený dánsky pivovar Mikkeller Beer Geek.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SomPivo (@sompivo)

Pivný dobrodruh (follow TU) si dal pivo, u ktorého jednoznačne poznamenal, že toho roku ešte lepšie pivo nepil. Ide o “IPA či NEIPA?” (edícia piňakoláda) od kočovných pivovarov Šilker’s Brewery a Parom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivný Dobrodruh (@pivny.dobrodruh)

Pivný bloger (follow TU) si vzal do parády 5 pív od košického Padre Brewing Company, ktoré dostal do daru od Craft Beer Gadža (veľká vďaka za to). Asi najosviežujúcejšie pivo z tejto pätice bolo RundFunk Berliner Weisse.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivny Somelier (@pivnybloger)

Pivné putovanie (follow TU) si dal sériu do fliaš čapovaných pív od trenčianskeho pivovaru Lanius. V závere série ochutnal snáď ich najväčšiu pecku, ako uviedol, ríbezľový Belgian Cassis Tripel 27°, ktorá ho úplne dostala svojou chuťou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @pivneputovanie

Craftbeer gadžo (follow TU) sa nám dal na diétu a tak postuje z archívu. Tentokrát maďarský Monyo Brewery a jeho Vanilkový Milk Stout.

Beer Happy (follow TU) skúsil český kočovný pivovar Chernobeer, ktorý kedysi varil v Zichovci. Tentokrát si dal do parády Juice IT NEIPA.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BeerHappy (@beerhappy_sk)

Pivný denník (follow TU) je po týždni dovolenky v plnej sile, aj keď podľa toho čo píše, venoval sa najmä degustovaniu pív a stihol toho až až. Tuto maďarský Mad Scientist a jeho Double Mango Madness v parádnom laboratórnom pohári vytiahol z archívu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivný denník (@pivny_dennik)

Shakesbeer.sk (follow TU) sa nechal s radosťou zaočkovať touto špeciálnou pivnou vakcínou od českého pivovaru Axiom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shakesbeer (@shakesbeer.sk)

DannyHillBeer (follow TU) si to vzal v štýle Double, Double. Poľský pivovar Pinta navaril totižto Double Fruited Double Pastry Sour.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DannyHillBeers (@dannyhillbeers)

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Predošlé
Ďalšie
Close Menu
×
×

Cart