Beermalade

Džemovar a pivotéka Bratislava Rusovce

Príbeh podniku

Už roky doma varím džemy z rôzneho ovocia a ohlasy od mojej rodiny boli vždy veľmi pozitívne. Môj manžel je veľkým milovníkom piva a jeho nadšenie sa pomaly začalo prenášať aj na moju dcéru a mňa. Keďže dobré pivo v sebe skrýva veľa rôznych chutí, začala som rozmýšľať, či by sa nedal uvariť džem aj z piva.

Po krátkom telefonáte s mojím manželom som sa ocitla v kuchyni s prvým pokusným pivom, ktoré síce nebolo žiadnym remeselným výtvorom, ale ani jeden z nás nevedel, či tento experiment bude fungovať. Po ochutnaní sme sa zhodli na tom, že to rozhodne funguje, akurát treba použiť poriadne pivo.

Druhú várku som pripravila z piva Stupavar IPA a hneď sa ukázalo čo sa mi vlastne podarilo vytvoriť. Postupne som začala variť džemy z ďalších remeselných pív z rôznych kútov Slovenska, vrátane pivovarov Stupavar, Jama a Unorthodox. Zároveň sme spustili testovanie na našich kamarátoch z pivných aj nepivných kruhov. Odozvy boli zväčša pozitívne a tak posilnili naše odhodlanie predstaviť naše džemy aj širšej verejnosti.

Nasledovala prvá oficiálna ochutnávka v pivotéke 100 pív, na ktorej sme zistili, že tento džem sa dá spojiť naozaj s čímkoľvek, na čo má človek chuť. Od klasického a sladkého pečiva, cez rôzne syry, údené a pečené mäsá až po ovocie ako napríklad banány. Náš džem je vhodný na varenie, pečenie, chlebíčky, alebo –ako to má naša dcéra najradšej– jednoducho na lyžičku. Kreativite sa medze nekladú!

Kde sa dá náš džem kúpiť? Samozrejme na našej stránke, v džemovare a pivotéke beerm[malade] na Starorímskej 2 v Rusovciach a v pivovaroch, z ktorých pív sú naše džemy vyrobené.

Naše džemy – Beermalade – z kvalitných remeselných pív sú jedinečným domácim produktom, ktorý sa oplatí vyskúšať. Toto osobité spojenie tradičných metód a inovácie vytvára špecifickú chuť, ktorú ocenia najrôznejší konzumenti od tých čo si dajú jedno pivo z času na čas až po zarytých pivárov, ktorí sa sa pivom zaoberajú do hĺbky. A samozrejme aj tí, ktorí hľadajú nové chute, ale pivu neholdujú. Veľkou výhodou je, že po ochutnaní nášho džemu možete aj šoférovať. Jednoducho, pivo na zjedenie!

COVID-19: Rozvoz Piva

Tel. objednávky na : + 421 911 774 469, + 421 903 760 165.Rozvoz pri väčšej objednávke v rámci Rusoviec, Jaroviec, Slnečníc a Čuňova a po dohode po celej Bratislave.

Kontakt

Adresa:
Starorímska 2, 851 01 Bratislava Rusovce

Otváracie hodiny

Telefón:
+ 421 911 774 469, + 421 903 760 165
E-mail:
info@beermalade.com​

Z nášho e-shopu

Často čapujeme

Pripravujeme

Galéria

Pivný lístok

Aktuálne nie je k dispozícii

Prejdi do e-shopu

Najnovšie články v magazíne

Close Menu
×
×

Cart