Beermalade

Džemovar a pivotéka Bratislava Rusovce

Príbeh podniku

Už roky doma varím džemy z rôzneho ovocia a ohlasy od mojej rodiny boli vždy veľmi pozitívne. Môj manžel je veľkým milovníkom piva a jeho nadšenie sa pomaly začalo prenášať aj na moju dcéru a mňa. Keďže dobré pivo v sebe skrýva veľa rôznych chutí, začala som rozmýšľať, či by sa nedal uvariť džem aj z piva.

Po krátkom telefonáte s mojím manželom som sa ocitla v kuchyni s prvým pokusným pivom, ktoré síce nebolo žiadnym remeselným výtvorom, ale ani jeden z nás nevedel, či tento experiment bude fungovať. Po ochutnaní sme sa zhodli na tom, že to rozhodne funguje, akurát treba použiť poriadne pivo.

Druhú várku som pripravila z piva Stupavar IPA a hneď sa ukázalo čo sa mi vlastne podarilo vytvoriť. Postupne som začala variť džemy z ďalších remeselných pív z rôznych kútov Slovenska, vrátane pivovarov Stupavar, Jama a Unorthodox. Zároveň sme spustili testovanie na našich kamarátoch z pivných aj nepivných kruhov. Odozvy boli zväčša pozitívne a tak posilnili naše odhodlanie predstaviť naše džemy aj širšej verejnosti.

Nasledovala prvá oficiálna ochutnávka v pivotéke 100 pív, na ktorej sme zistili, že tento džem sa dá spojiť naozaj s čímkoľvek, na čo má človek chuť. Od klasického a sladkého pečiva, cez rôzne syry, údené a pečené mäsá až po ovocie ako napríklad banány. Náš džem je vhodný na varenie, pečenie, chlebíčky, alebo –ako to má naša dcéra najradšej– jednoducho na lyžičku. Kreativite sa medze nekladú!

Kde sa dá náš džem kúpiť? Samozrejme na našej stránke, v džemovare a pivotéke beerm[malade] na Starorímskej 2 v Rusovciach a v pivovaroch, z ktorých pív sú naše džemy vyrobené.

Naše džemy – Beermalade – z kvalitných remeselných pív sú jedinečným domácim produktom, ktorý sa oplatí vyskúšať. Toto osobité spojenie tradičných metód a inovácie vytvára špecifickú chuť, ktorú ocenia najrôznejší konzumenti od tých čo si dajú jedno pivo z času na čas až po zarytých pivárov, ktorí sa sa pivom zaoberajú do hĺbky. A samozrejme aj tí, ktorí hľadajú nové chute, ale pivu neholdujú. Veľkou výhodou je, že po ochutnaní nášho džemu možete aj šoférovať. Jednoducho, pivo na zjedenie!

Kontakt

+ 421 911 774 469, + 421 903 760 165
Adresa:
Starorímska 2, 851 01 Bratislava Rusovce

Otváracie hodiny

Telefón:
+ 421 911 774 469, + 421 903 760 165
E-mail:
info@beermalade.com​

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Náhľad pivného menu / Akcia

Náhľad pivného menu je len ilustračný. Každý má možnosť editovať svoj vlastný profil ZADARMO. Kontaktujte správcu pre bližšie informácie.

Reklama

Predošlé
Ďalšie

Pivný lístok

Aktuálne nie je k dispozícii

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac

Od našich partnerov a obľúbené články

Reštauračný minipivovar, penzión a Pivný Wellness Poprad
Kamenný pivovar Hrnčiarovce nad Parnou
Kamenný pivovar Žilina
Kočovný pivovar Slovensko
Reštauračný pivovar Trenčín
Reštauračný pivovar Prešov
Kamenný pivovar Stupava
Close Menu
×
×

Cart