Pivstagramoviny: Co “obchodní” dum dal a aký bol pivný týždeň

Minulý týždeň bol dosť nudný, až dokým portál opive.sk ako prvý nepriniesol informáciu o tom, že pivo na Slovensku vyletí do vesmíru. Teda presnejšie, že po novom už “Najširšiu ponuku slovenských remeselných pív nájdete iba v Kauflande” a my sme sa tomu patrične venovali tiež (a aj budeme venovať). Zemský ráj to na pohled. Pivstagrameri tiež nelenili a pivo zatiaľ nakúpené z pivoték popíjali jak draci. Sompivo a Shakesbeer dokonca zdieľajú rozhovory s pivovarmi, Sompivo v storkách a rozbehol aj pekné grafiky svojich Highlightov, Shakesbeer zasa spovedá v dizajnových príspevkoch. Gadžo si opäť riskol kyseláč, Pivný Dobrodruh sa pokúsil odpovedať na otázku “Piť či Nebyť”, Pivné putovanie zavialo pivstagramera až do pivných vôd trenčianskeho pivovaru Lánius a ako zhodnotil ich APU? To a ešte niečo navyše v dnešnom #pivstagramer prehľade. Dnes bude krásny deň, strávte ho na terase svojho obľúbeného podniku, no pite s mierou, buďte zodpovedný a zachovajte R-O-R.

Sompivo sa vrátil ku slovenským pivám a zapostoval hneď z ostra s 9-kou pre Creme Brulee od Hellstork

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SomPivo (@sompivo)

Shakesbeer.sk si teda lajzol už aj rozhovory a prinášame tuto jeden z nich, s kočovným pivovarom Voodoo Craft Brewery.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shakesbeer (@shakesbeer.sk)

Craft Beer Gadžo má rád kyseláč asi tak ako aj my, dačo sadne, dačo nie. Ako mu sadol višňový Anton Pavlovič od Padre Brewing Company?

Pivný dobrodruh si servítku na ústa nekladol a na otázku “Ipa či Neipa” od Šilker’s / Parom novinárom jasne odpovedal 8,5

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivný Dobrodruh (@pivny.dobrodruh)

Pivné putovanie zavialo pivstagramera až do pivných vôd trenčianskeho pivovaru Lánius a ako zhodnotil ich APU?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @pivneputovanie

Pivný denník si tiež zapísal ďalšie poznámky do denníčka, tentokrát aj napr. o jednej z najlepších slovenských ÍÍÍÍP na Slovensku

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivný denník (@pivny_dennik)

Danny HillBeers tento týždeň žil poľským pivovarom Browar Funky Fluid. Ktoré pivo mu chutilo najviac si pozrite na jeho instagrame, tuto postneme Birthday NEIPA. Inak všetky tieto skvosty nájdete v Beer Station.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DannyHillBeers (@dannyhillbeers)

A na záver by sme ešte chceli upriamiť pozornosť na príspevok od Pivného Blogera (kedysi Pivný amatér, predtým Pivný someliér – no kto sa v tom má vyznať?) – v ktorom sa sa snažil odpropagovať pivá od Dunajského pivovaru, ktorý sídli na lodi priamo na Dunaji. Jak sám sebe (teda mne) povedal, okamžite by šiel na pivo na ich terasku, ba dokonca si takú loď raz kúpil a vyrazil s ňu na more (piva).

E-shop sme zmenili na Tržnicu

V našom e-shope už nenakúpite. Produkty zobrazené v Tržnici sú externé produkty e-shopov iných pivovarov.

Od našich partnerov

Predošlé
Ďalšie
Close Menu
×
×

Cart