Na najväčšom pivnom festivale Salón Piva stretnete aj sládkov a majiteľov remeselných pivovarov

Najväčší craft beer festival na Slovensku – SALÓN PIVA BRATISLAVA 2021 – sa uskutoční už najbližší týždeň v priestoroch Starej Tržnice v Bratislave. Kto salón ešte nezažil, ide o prezentáciu malých remeselných pivovarov formou platenej ochutnávky, pričom mnohé remeselné pivovary zastupuje na salóne priamo ich sládok alebo majiteľ. Môžete sa tak osobne pobaviť o svojich obľúbených pivách, niečo nové sa o nich dozvedieť a ochutnať aj nejaké tie pivné novinky.

Salón Piva je jedinečný ochutnávkový Craft Beer Festival. Tradične sa môžete tešiť na fantastickú atmosféru, veľké množstvo malých pivovarov a ich pív, degustáciu zo sklenených degustačných pohárov a rozhovormi s ich tvorcami, príp. distribútormi. Počas Salónu Piva bude na námestí pred Starou tržnicou prebiehať obľúbený Street Food Park, ktorý je známy chutným pouličným jedlom a dobrou atmosférou.

Čakajú vás špeciálni hostia, excelentné pivá a výnimočná atmosféra. Každý deň bude na Salóne Piva koncertík a DJ setík.

Vstupné na festival bude 5€ na deň, pričom v cene vstupenky bude aj sklený degustačný pohár. Dá sa kúpiť aj vstupenka na 3 dni v cene 10 eur (1 pohár v cene).

Na salóne sa predstavia títo aktuálne potvrdení vystavovatelia (klikni na pivovar a dozvieš sa o ňom viac):

Vystavovateľ Draft Craft & Bottles prinesie na salón piva značiek: Mad Scientist, Stu Mostow, Bozimok, Buchvald, Albrecht a Bereta Brewing Co. a vystavovateľ Damian zas značky: Vinohradský pivovar, Raven, Kamenice, Permon, Wild Creature, The Garden a Schlenkerla.

Na salóne bude platiť režim podľa COVID automatu “KOMPLETNE ZAOČKOVANÍ”.  Vstup do Starej tržnice na Salón Piva bude tak umožnený len plne zaočkovaným osobám. Organizátori týmto vopred ďakujú za pochopenie, nakoľko aktuálna situácia by inak tento festival neumožňovala zorganizovať.

SÚŤAŽ O 10 VSTUPOV NA SALÓN PIVA – PRAVIDLÁ:

  • podmienky súťaže – napísať do komentára na facebook príspevku aspoň 1 zúčastnený pivovar a označiť aspoň 1 kámoša / kámošku, s kým sa využijú vstupenky
  • súťaží sa o 5 jednodňových vstupeniek – každá pre 2 osoby, každá s vlastným pohárom
  • žrebovanie prebehne formou automatu v internetovej aplikácii “Comment picker”, ktorá zaručuje objektívne žrebovanie všetkých účastníkov súťaže na stránke sociálnej siete Facebook/Instagram, budu zahrnute aj duplicitné komentáre od tej istej osoby, tie sa však musia líšiť svojim obsahom (t.j. úplne identické komentáre nebudú zaradené)
  • výhra je viazaná na meno, ktoré výherca nahlasí
  • výherca nedostane fyzické lístky, ale jeho meno bude zapísané do Guest listu organizátormi festivalu, meno druhého/druhej z dvojice nemusí byť zaznačené
Gratulujeme 5 víťazom vstupov na Salón Piva Bratislava JESEŇ 2021 – každý so vstupom pre 2 osoby:
  • Anina V.
  • Lukas O.
  • Monika K.
  • Peter V.
  • Maťka N.
Pre uplatnenie výhry sa nahláste pri vstupe na Salón Piva svojim menom a priezviskom a dokladom totožnosti pre overenie mena.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 2

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart