Simeon

Remeselný pivovar Simeon

Príbeh pivovaru

“Myšlienka realizácie pivovaru vznikla pred pár rokmi. Moji spolužiaci a bývali kolegovia zostali verní výrobe piva. Ja som sa preorientoval na výrobu sirupov a nealkoholických nápojov. Práca na výrobe piva mi chýbala a preto som sa na základe ich podnetu rozhodol vybudovať vlastný pivovar. Utvrdil ma aj fakt, že viaceré veľké pivovary začali vyrábať svoje nealkoholické nápoje, tak prečo by výrobca nealkoholických nápojov nemohol vyrábať vlastné pivo.

Naše pivo sa odlišuje od piva vyrábaných vo veľkých pivovaroch tým, že je nefiltrované, nepasterizované, bez chemických prísad. Je plnej chute, chmeľovej vône, s korenistým zakončením. Pivá sú vyrábané zo špeciálnych chmeľov, kde je možné cítiť chmeľovú vôňu s nádychom rôznych druhov citrusových plodov. Pivo je čisto prírodný produkt pripravený z kvalitných surovín.” – uvádza Stanislav Slížik, majiteľ pivovaru.

COVID

https://eshop.zivepivo.sk/obchod/?jet-smart-filters=jet-woo-products-grid/default&_tax_query_pa_vyrobca-znacka=793

Kontakt

Firma:
Simea Piešťany, s.r.o.
Adresa:
Mlynská 5026/26, 921 01 Piešťany
Distribútor:
Vlastná distribúcia
Telefón:
+421905979954
E-mail:
simea@simea.sk

Prejdi do e-shopu

Najnovšie články v magazíne

Piešťanská kráľovná sa vracia

V Piešťanoch hlásia veľký návrat kráľovnej “Nového Anglicka”. Skúsenejší craftopiči si určite pamätajú na Queen of ALEs od pivovaru ŽiWell. Spolu s ňou prinášajú aj

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart