Simeon

Kamenný pivovar Piešťany

Príbeh pivovaru

“Myšlienka realizácie pivovaru vznikla pred pár rokmi. Moji spolužiaci a bývali kolegovia zostali verní výrobe piva. Ja som sa preorientoval na výrobu sirupov a nealkoholických nápojov. Práca na výrobe piva mi chýbala a preto som sa na základe ich podnetu rozhodol vybudovať vlastný pivovar. Utvrdil ma aj fakt, že viaceré veľké pivovary začali vyrábať svoje nealkoholické nápoje, tak prečo by výrobca nealkoholických nápojov nemohol vyrábať vlastné pivo.

Naše pivo sa odlišuje od piva vyrábaných vo veľkých pivovaroch tým, že je nefiltrované, nepasterizované, bez chemických prísad. Je plnej chute, chmeľovej vône, s korenistým zakončením. Pivá sú vyrábané zo špeciálnych chmeľov, kde je možné cítiť chmeľovú vôňu s nádychom rôznych druhov citrusových plodov. Pivo je čisto prírodný produkt pripravený z kvalitných surovín.” – uvádza Stanislav Slížik, majiteľ pivovaru v Piešťanoch (región Považie, Slovensko).

Kontakt

+421905979954
Firma:
Simea Piešťany, s.r.o.
Adresa:
Mlynská 5026/26, 921 01 Piešťany
Distribútor:
Vlastná distribúcia
Telefón:
+421905979954
E-mail:
simea@simea.sk

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart