Na nábreží Dunaja si v hlavnom meste budete môcť vychutnať množstvo slovenských a zahraničných pivovarov

Už budúci víkend (23.-25.7.) sa vôbec po prvý krát bude konať lákavý pivný festival s výstižným názvom – Danubeer. V kooperácii s pivovarmi zo Slovenska, ale aj z blízkeho či vzdialeného zahraničia sa tak vytvoril koncept nového zaujímavého festivalového formátu pod holým nebom. Na Fajnorovom nábreží tak zažijete skvelú plejádu remeselných pivovarov a výborného streetfoodového jedla. Za festivalom stoja známe tváre zo sveta craftbeer na Slovensku a aj my budeme pritom.

O zážitok sa postarajú mnohí vystavovatelia, z ktorých niektorí privezú na svoje pípy aj hosťovské pivovary. Spomeniem napr. stánok Damiána, ktorý príde aj s chorvátskym The Garden či českým Vinohradským pivovarom a pár prekvapeniami. Dostupné budú aj pivá od distribútora Bavarian malo by ísť o ponuku českých pivovarov ako napr. Axiom či rôzne nemecké značky ako Erdinger či Ayinger. Predstaví sa aj stánok značky pivoték Beer Station s pivovarom Čierny Kameň, či známy e-shop a distribútor Hoppyness, ktorý je zameraný na maďarské pivovary. Známi distribútori Craft Beer Import a First Express prídu s obľúbenými českými pivovarmi.

Zoznam všetkých vystavovateľov:

Organizátorom festivalu sme položili pár otázok, aby vám mohli priblížiť svoje vnímanie tejto akcie, na ktorú sa nielen oni ale aj my veľmi tešíme. Nebude chýbať náš objektív a premiérovo si skúsime počas festivalu aj “livestream” formát vrátane krátkych rozhovorov so sládkami. Na profile festivalu DANUBEER môžete sledovať aktualizácie vo forme zverejnenia všetkých pivovarov, ktoré sa budú čapovať na akcii.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Živé Pivo (@zivepivo)

Kto stojí za organizáciou festivalu?

Za ním sú tí istí ľudia ako za Žil Verne, Beerdock a Be Unorthodox. Za komunikáciu s pivovarmi je zodpovedný Imro z Beermalade, ktorý vyberal pivovary. Oslovili sme takmer všetky na Slovensku. Budova, kde je Beerdock, spolu s promenádou sú ideálne pre hromadné podujatie či rôzne druhy párty. A tak sme sa na to dali.

Čo je cieľom festivalu a akú výhodu ponúka pre pivovary resp. návštevníkov?

Cieľom festivalu je ponúknuť skvelé pivo, ale aj jedlo, stretnúť sa a pokecať si v blízkej komunite nadšených pivárov. Pivovarom stačí prísť, zapojiť si výčapy, postaviť stánky a môžu predávať. Návštevníci sa teda toto leto môžu tešiť na najširšiu ponuku piva na jednom mieste.

Budú na festivale aj nejaké špeciálne pivné novinky či zaujímavý sprievodný program?

Necielili sme na novinky, avšak budú 1-2 tematické stany, kde by sme chceli prezentovať piva od susedov.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 4.3 / 5. Počet hodnotení: 3

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart