Turák a vnuk

Pivovar s pálenicou Stará Turá

Príbeh pivovaru

Medzi najstaršie pivovary na Slovensku patrí aj staroturanský, ktorého tradícia siaha až do 18. storočia. Staroturania sa v roku 1773 rozhodli zakúpiť právo na varenie a predaj piva od čachtického panstva.

Rozhodli sme sa po viac ako dvoch storočiach vrátiť do Starej Turej (okres Nové Mesto nad Váhom, región Kopanice, Slovensko) tradíciu poctivého domáceho pivovaru a vytvoriť miesto, kde sa budú môcť stretávať milovníci piva. K výbornému pivu nesmú chýbať tradičné pivné špeciality a správne pohostenie. V našej ponuke nájdete tradičné jedlá ako pečené rebrá a kolená, nakladaný encián či utopenca. Tieto klasiky dopĺňame o sezónne jedlá podľa dostupnosti a čerstvosti surovín, aby si u nás vybral každý, aj šoféri. Príďte nás navštíviť na ulicu Podjavorinskej 39 v Starej Turej.

Okrem tradičného pohostenia a pochutnania si od nás môžete odniesť aj radu darčekových setov či pamiatok. V našej ponuke máme ako prekvapenie pre pivárov, tak aj pre fajnšmekrov domácich destilátov, no aj vášnivých zberateľov podpivníkov, pivných etikiet a iných.

Kontakt

+421 949 804 704
Firma:
Adresa:
Podjavorinskej 39, 916 01 Stará Turá
Distribútor:
Telefón:
+421 949 804 704
E-mail:
mariana.turakova@gmail.com

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart