Čo je Živé Pivo? Radi by sme vám v krátkom videu predstavili náš portál o remeselnom pive

Spolu s rastom návštevnosti portálu Živé Pivo sa snažíme neustále prichádzať s novými funkciami a dizajnom, ktorý vám zjednoduší prezeranie portálu a najmä hľadanie toho, čo potrebujete vedieť o všetkom, čo súvisí s remeselným pivom. Vynovili sme domovskú stránku, ktorá je teraz prehľadnejšia a funkčnejšia,  zaviedli sme funkciu hodnotenia jednotlivých profilov a o tom všetkom sme pripravili jednoduché dvojminútové video.

Budeme radi, ak budete tento článok resp. toto video zdieľať na profiloch svojich sociálnych sietí, aby o nás vedelo viac ľudí, viac nadšencov piva. Pre nepočujúcich resp. tých, ktorí si práve nemôžu zapnúť zvuk, sme pripravili toto video aj s titulkami.

Najčítanejšie články na našom portáli:

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart