V novom dieli podcastu NA PIVE sa Peťo rozprával s Kazom z pivovaru Unorthodox Brewing

Pre všetkých, ktorí netrpezlivo čakali na publikovanie druhej nahrávky podcastu NA PIVE, rozhovoru s Vladom Kaznakovom – predstaviteľom kočovného remeselného pivovaru Unorthodox Brewing, máme dobrú správu, už je to von! Tento podcast moderovaný Peťom Holčíkom z pivovaru Hellstork a môžete si ho vypočuť na podcastovej službe Soundcloud ako aj Spotify či Google podcast.

Nahrávanie podcastov sa realizuje v profesionálnom podcastovom štúdiu PODCASTER BRATISLAVA, ktoré zabezpečí vysokú kvalitu nahrávky. Debaty pri pive nebudú však iba o pive. “Uvažujeme o rôznych témach, ktoré s pivom môžu priamo aj nepriamo súvisieť.” – hovorí Peťo. Prezradil nám aj to, že podcast plánuje nahrávať minimálne raz za 2 týždne a už teraz má v pláne niekoľko zaujímavých hostí.

Tešíme sa na ďalšie časti podcastu, o ktorých budeme pravidelne informovať. Odkaz a aktuálny zoznam častí nájdete aj na našej domovskej stránke.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 2

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart