Skutočne hviezdne pivo z malého pivovaru podporil fenomenálny slovenský futbalista

Zrodilo sa neobyčajné spojenie, ktoré poteší hneď dve veľké skupiny priaznivcov. Dnes máme totiž skvelú správu pre fanúšikov výnimočného slovenského piva Urpiner z Banskobystrického pivovaru, ale aj pre tých, ktorí milujú majstrovský futbal.

Z mesta pod Urpínom, kde sa vyrába aj URPINER – jedno z najlepších a najoceňovanejších slovenských pív totiž pochádza náš fenomenálny futbalista Marek Hamšík. Áno, ten šampión, ktorého ste napríklad mohli stretnúť v URPINER zóne na festivale POHODA ešte v roku 2018. Okrem toho, že tam vtedy porozprával o svojej futbalovej ceste a úspechoch, niektorým, čo mali šťastie pivo URPINER aj priamo čapoval a ochotne sa so svojimi fanúšikmi fotil, rozprával, podpisoval pokiaľ len perá a fixky stačili.

Dobre, ale vráťme sa k veci, lebo isto netrpezlivo čakáte, čo majú dve silné mená – URPINER a HAMŠÍK spoločné. Tramtadadá: na svete je jedinečná dizajnová edícia! Výnimočné slovenské pivo, konkrétne svetlý ležiak Premium 12° Pale Lager sa spojilo s výnimočným a celosvetovo známym futbalistom, aby vznikla limitovaná edícia URPINER HAMSIK BEER. Nájdete ho v špeciálnych fľašiach a plechovkách u každého dobrého predajcu, ktorému na ponúkanej kvalite záleží.

Pre Banskobystrický pivovar to je skvelá voľba! Marek ich istotne oslovil svojim mimoriadne poctivým prístupom k práci a množstvu dosiahnutých významných úspechov. Toto je aj filozofia pivovaru. Chcú neustále vyrábať pivo poctivo, tradičnými technologickými postupmi a z tých najkvalitnejších slovenských surovín bez pridaných umelých sladidiel či konzervantov. Vyslovene pivo bez kompromisov. To platí aj pri športe.

A to nie je všetko. V predaji je aj limitovaná edícia multipackov URPINER, kde nájdete originálne poháre od renomovaného slovenského výrobcu. Čiže všetko domáce – Hamšík, Urpiner a poháre. Banskobystrický pivovar chce aj takto podporiť domáceho výrobcu a aj vďaka tomuto nám všetkým bude lepšie blikať kontrolka v obchodoch pri nakupovaní. V tejto neľahkej dobe je dôležité, aby sme sa vzájomne podporovali, no a touto kúpou sa tak udeje. Len tak dokážeme zvládnuť to, čo nastalo. Nakupovaním slovenských výrobkov dokážeme fungovať ďalej a len tak sa dokáže domáca produkcia opäť naštartovať pre rozmach našej malej peknej krajiny.

Zdroj: PR článok (upravený, neplatený)

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 2.5 / 5. Počet hodnotení: 2

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart