V novom pivnom e-shope craftbeershop.sk sa špecializujú na maďarské remeselné pivá a výberové boxy

Na juhu Slovenska vznikol nový pivný e-shop špecializovaný na maďarské remeselné pivo, ktorého cieľom je prinášať slovenským konzumentom to najlepšie, čo sa v Maďarsku navarí. Vy si tak môžete užiť širokú ponuku remeselných pasterizovaných pív, ktoré v niektorých prípadoch nekúpite nikde inde na Slovensku. Rýchla a bezpečná doprava a platby kartou sú samozrejmosťou.

Majiteľov e-shopu sme sa opýtali pár otázok, najmä to, prečo sa rozhodli založiť e-shop, či je e-shop ich hlavnou náplňou práce a tiež čo zaujímavé majú v ponuke a čo chystajú do budúcna, najmä z hľadiska portfólia ponúkaných pív.

“S manželkou sme žili 12 rokov v Budapešti, kde sme ochutnávali rôzne remeselné pivá z Maďarska. Od roku 2017 sme naspäť, avšak stále sme si radi vyšli po maďarské pivo do Gyoru, čo bolo k nám najbližšie, no po spustení lockdownu sme o túto možnosť prišli a nevedeli sme si to pivo ľahko zohnať. Keďže obaja pracujeme v marketingu, rozhodli sme sa ešte v júli v roku 2020, že založíme pivný e-shop zameraný práve na maďarské pivá. Môj bratranec, Peter, je ITčkár, on má na starosti samotný e-shop a dovoz piva, my zvládame admin a marketingovú stránku e-shopu a tak sme spoločne prišli s riešením, aj keď všetci si stále držíme svoj hlavnú prácu ako hlavný zdroj príjmu. Tento e-shop sa však stal našou srdcovou záležitosťou.” – povedal Gergely pri našom osobnom rozhovore.

“Aktuálne máme v ponuke 7 maďarských pivovarov a niekoľko českých či slovenských. Sústredíme sa aktuálne iba na pasterizované pivá preto, aby sme v začiatku nemuseli riešiť jednak chladený sklad a tiež krátku záruku nepasterizovaných pív. Vďaka tomu si môžeme byť aj istí, že pivo vydrží skladovanie a cestu ku svojmu zákazníkovi a dostane sa mu do rúk v 100% stave. Pivovary sme dôsledne vyberali a naskladali aj do rôznych výberových boxov, medzi ktorými môžete nájsť aj napr. Blind Taste.  Jeho podstata spočíva v tom, že zákazník si kúpi 4 pivá, ktoré dostane ako vo fľaši tak aj v plechovke a sám si môže naslepo vyskúšať porovnať rozdiel v chuti.” – uviedla Csilla pri predstavovaní ich nového e-shopu.

V ponuke e-shopu CRAFTBEERSHOP.SK nájdete tieto maďarské, slovenské a české pivovary:

“Do budúcna by sme radi rozšírili ponuku aj o nepasterizované pivá a vybavili svoje priestory chladením. Mimochodom, samotné pivá od nás môžu naši fanúšikovia nájsť aj v St. Patrick’s Irish Pub v Dunajskej Strede a čoskoro aj pár ďalších podnikoch.” – dodáva na záver Gergely.

V ponuke sú okrem rôznych fľaškových a plechovkových pív aj veľmi obľúbené výberové boxy, ktoré sú zaujímavo vyskladané:

  • Calm Your Beers – Niekedy je dobré ostať v pokojnejších vodách, mimo extrémnych zážitkov. Nájdeš tu klasické pivá, ale ich chuť je neobyčajná!
  • Fruit and Fun – Kopa ovocia a samá zábava: dokonalí spoločníci pre nezabudnuteľný večer. Pamätaj, v týchto fľašiach ťa čaká skutočné ovocie!
  • Classic and the Beasts – Experimentoval by si, ale nie je na škodu mať doma aj spoľahlivý ležiak? Nájdeš tu klasiku aj dobrodružstvo. Trúfni si na niečo nové!
  • True Champions – 12 pív – 23 ocenení, dielo experta v každej fľaši. Ktoré pivo bude tvoj šampión?
  • Experimental Starter Pack – Ponor sa do tajov remeselných pív, ochutnaj niečo, čo ti priemyselné pivovary nikdy neponúknu. To je podstata remeselného pivovarníctva.

 

Pri nákupe v e-shope CRAFTBEERSHOP.SK môžete platiť online platobnou kartou (zadarmo), ale aj na dobierku (poplatok 1,70 eur). Sú dostupné 2 dopravné možnosti: 123kuriér (za poplatok 4,99 eur) alebo využiť môžete Zásielkovňu (pri tovare do 10kg, poplatok 3,50 eur). Môžem potvrdiť, že objednávku v tomto e-shope som si skúsil aj ja a so všetkým som bol veľmi spokojný. Bližšie o mojej objednávke napíšem v ďalšom článku. 

ZDROJ FOTO: Facebook a majitelia e-shopu

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart