HopTop Brewery

Kamenný pivovar Budapešť

Príbeh pivovaru

Spoločnosť HopTop Brewery Ltd. (Budapešť, Maďarsko) bola založená na jeseň 2015 s cieľom vyrábať vysoko kvalitné a rozmanité príchute kraft pív pre rastúcu fanúšikovskú základňu remeselných pív. Osud formoval naše stránky v priemyselnom parku bývalého Kráľovského pivovaru, takže sme mohli tradíciu trochu prepašovať späť do tejto oblasti.

Ali Rawech Szami Náš majiteľ Ali Rawech Szami pracoval ako manažér pre nadnárodnú spoločnosť a potom prešiel na pivovarnícke remeslo ako nečakaný zvrat v jeho kariére. Vďaka svojej minulosti ekonómov a maximalistickému prístupu dokázal túto spoločnosť vybudovať a zjednotiť ako jednu osobu. Ocenené recepty sú všetky v Jeho mene, musí však robiť aj ekonomické rozhodnutia.

Neustále experimentovanie, profesionálny rozvoj nás samých je v živote spoločnosti nikdy nekončiacou činnosťou. Dúfame, že výsledkom tohto prístupu je, že sa môžeme pochváliť niekoľkými medzinárodnými oceneniami.

O pive, ktoré sa u nás vyrába, stojí za to vedieť, že nie je ani pasterizované, ani filtrované, takže jeho chuť je oveľa intenzívnejšia, hodnota pôžitku vyššia, pretože v ňom zostávajú všetky cenné, živé látky. Avšak vďaka ich vynikajúcej starostlivosti a hygiene je ich doba použiteľnosti 1-1,5 roka.

Chceš podporiť tento pivovar? Zdieľaj tento profil na svojom facebooku:

Kontakt

Firma:
Hoptop Brewery
Adresa:
Maglódi út 47. Budapest, Hungary
Distribútor:
Telefón:
+36 20 954 1542
E-mail:
info@hoptop.hu

Zoznam pív

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Reklama

Prejdi do e-shopu

Od našich partnerov a obľúbené články

Predošlé
Ďalšie

Najnovšie články v magazíne

Close Menu
×
×

Cart