HopTop Brewery

Kamenný pivovar Budapešť

Príbeh pivovaru

Spoločnosť HopTop Brewery Ltd. (Budapešť, Maďarsko) bola založená na jeseň 2015 s cieľom vyrábať vysoko kvalitné a rozmanité príchute kraft pív pre rastúcu fanúšikovskú základňu remeselných pív. Osud formoval naše stránky v priemyselnom parku bývalého Kráľovského pivovaru, takže sme mohli tradíciu trochu prepašovať späť do tejto oblasti.

Ali Rawech Szami Náš majiteľ Ali Rawech Szami pracoval ako manažér pre nadnárodnú spoločnosť a potom prešiel na pivovarnícke remeslo ako nečakaný zvrat v jeho kariére. Vďaka svojej minulosti ekonómov a maximalistickému prístupu dokázal túto spoločnosť vybudovať a zjednotiť ako jednu osobu. Ocenené recepty sú všetky v Jeho mene, musí však robiť aj ekonomické rozhodnutia.

Neustále experimentovanie, profesionálny rozvoj nás samých je v živote spoločnosti nikdy nekončiacou činnosťou. Dúfame, že výsledkom tohto prístupu je, že sa môžeme pochváliť niekoľkými medzinárodnými oceneniami.

O pive, ktoré sa u nás vyrába, stojí za to vedieť, že nie je ani pasterizované, ani filtrované, takže jeho chuť je oveľa intenzívnejšia, hodnota pôžitku vyššia, pretože v ňom zostávajú všetky cenné, živé látky. Avšak vďaka ich vynikajúcej starostlivosti a hygiene je ich doba použiteľnosti 1-1,5 roka.

Kontakt

+36 20 954 1542
Firma:
Hoptop Brewery
Adresa:
Maglódi út 47. Budapest, Hungary
Distribútor:
Telefón:
+36 20 954 1542
E-mail:
info@hoptop.hu

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart