Živé Pivo má víziu pomáhať všetkým podnikateľom s remeselným pivom, prináša nové bezplatné funkcie

Webový portál vznikol začiatkom roku 2019 ako nekomerčný blog, ktorého cieľom bolo poskytnúť návštevníkom, pivným fanúšikom, zaujímavé informácie zo sveta remeselného piva. Časom som si uvedomil, že webstránka podobného charakteru na Slovensku nie je a preto som do webstránky a značky Živé Pivo vkladal viac a viac času a energie. Uvedomil som si, že podobný druh stránky môže pomôcť nielen pivným fajnšmekrom, ale aj mnohým pivným podnikateľom.

Zlom prišiel po roku blogovania, kedy sme sa rozhodli pre zmenu – prehodenie webu na platformu WordPress, čo nám umožnilo výrazne zefektívniť systém administrácie, hlavne s ohľadom na zlepšenie funkcií a zjednodušenie pridávania nových pivovarov a podnikov do zoznamu profilov. Z malého blogu sa tak stala najúspešnejšia a v podstate jediná slovenská pivná platforma svojho druhu a aj napriek neúspechu, ktorý sa dostavil po spusteni e-shopu som sa rozhodol v budovaní značky Živé Pivo pokračovať a naplňať tak svoju víziu – pomáhať všetkým pivným nadšencom a podnikateľom zorientovať sa na trhu s remeselným pivom. Pre náš webový portál aktívne hľadáme generalného partnera.

Našou víziou je pomáhať všetkým podnikateľom s remeselným pivom na trhu rásť a zviditeľniť sa. Živé pivo je nielen o pive, ale aj o ľuďoch, skvelom jedle a rôznych pivných zážitkoch s dôrazom na podporu domáceho turizmu a gastro segmentu.

Ako vám môžeme pomôcť?

  • vytvorenie a aktualizácia profilu na webe (môžete si spravovať aj sami)
  • realizácia kampane na podporu vášho podnikania (rôzne bannery, články a i.)
  • podpora a pomoc v oblasti marketingu a predaja
  • zdieľanie kontaktov a skúseností

Pre koho slúži Živé Pivo

V súčasnosti patrí medzi 2 hlavné cieľové skupiny webového portálu Živé Pivo po prvé: Pivný fanúšik a Pivný podnikateľ. V prvom rade sa snažím smerovať webový portál do takého stavu, aby si každý fanúšik našiel všetko, čo o pive potrebuje vedieť – teda s dôrazom na to, kto ho varí a kde si ho môže vychutnať. Preto vyvíjam profily pivovarov, podnikov a eventov. V druhom rade sa snažím vyvíjať portál aj tak, že si tam prípadný podnikateľ s pivom nájde všetky potrebné informácie ku svojmu podnikaniu. To znamená zoznam distribútorov piva a aj už spomínané informácie o pivovaroch a napr. eventoch – t.j. festivaloch.

Zoznam pivných distribútorov

Kampane zamerané na jedlo a pivo, a vôbec – na všetky pivné zážitky

Nedávno som si uvedomil aj to, že ku pivu proste neodmysliteľne patrí aj jedlo a preto sa v rôznych kampaniach a článkoch dlhodobo budem sústrediť na túto oblasť. Už teraz je napr. veľmi jednoducho nájsť podnik, kde robia skvelý burger a pritom čapujú remeselné pivo. Čo bežne v Googli nezistíte, u nás nájdete naozaj skutočne rýchlo. Stačí na domovskej stránke do vyhľadávača napísať napr. “burger trnava” a našepkávač vám ponúkne miesta, kde si túto kombináciu môžete vychutnať. To celé je o aktualizácii stoviek profilov pivovarov a podnikov a správnom nastavení kľúčových slov v šablonách jednotlivých profilov. V prípade, že máte záujem byť súčasťou takejto kampane, ozvite sa nám. Najbližšie bude pokračovanie kampane Burger a pivo, nasledovať bude Pizza, Grilované špeciality a pod.

Reklama a Marketingové služby – objavte viac o návštevnosti v Google štúdiu

Každý pivovar, podnik, organizátor pivných udalostí či distribútor má v rámci portálu Živé Pivo vytvorený profil, v ktorom sú tie najzákladnejšie informácie. Takýto profil je úplne zadarmo pre všetkých a čím aktuálnejší je, tým väčší prínos má tento portál pre návštevníkov. Aktuálne správu všetkých profilov robím ja sám, avšak je tu možnosť, aby majiteľ či prevádzkar daného pivovaru/podniku mal možnosť si svoj profil upravovať aj sám (kto má záujem, napíšte mi) a to isté platí aj pre pivných distribútorov či organizátorov rôznych eventov.

Existuje potom niekoľko možností ako svoj pivovar či podnik odpropagovať viac a ukázať sa svojim fanúšikom v prípade, že ide o novinku alebo ak sa deje niečo významné. Základný cenník reklamy máme zverejnený na podstránke REKLAMA A SLUŽBY.

Na tejto stránke nájdete aj integrované Google štúdio, kde si môžete pozrieť štatistiku návštevnosti našej stránky, ba dokonca si túto analytiku aj filtrovať podľa vôle.

Prezentujte svoje aktuálne pivné menu alebo novinky v pivovare

Novinkou pre podniky je teraz to, že na každom profile si môže podnik uverejniť obrázok svojho aktuálneho pivného menu (to platí len v prípade správy vlastného profilu). V šablone je na to vytvorené miesto a je na vás, či túto možnosť budete bezplatne využívať (odporúčam nahrávať fotografie o maximálnej veľkosti 500kb). Nakoľko žiadna iná na pivo špecializovaná webová stránka takúto možnosť neponúka, budem rád, ak týmto spoločne návštevníkom webu ponúkneme 100% aktuálne informácie. Rovnako tak si pivovar môže nastaviť zdieľanie noviniek v pivovare vo forme obrázku ako aj organizátor pivnej udalosti môže zdieľať aktuálny propagačný plagát či distribútor piva môže zdieľať aktuálne akcie.

Prístup ku svojmu profilu je bezplatný a umožní vám mať svoj profil pod kontrolou. Do budúcnosti plánujeme iba spoplatnenie prelinkov na vaše stránky z tohto profilu na zivepivo.sk + affiliate, ale o tom budeme včas informovať (zatiaľ to pripravujeme po technickej stránke).

Návod na editáciu vlastného profilu:

  • zavolajte / napíšte mi
  • vytvorím vám prístup na váš profil
  • online vás prevediem cez editor svojho profilu
  • od toho momentu je váš profil vo vašich rukách

Ak ste sa dočítali až tu, ďakujem vám za to a v prípade akýchkoľvek dotazov a námetov mi neváhajte napísať alebo zavolať.

 

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 3.5 / 5. Počet hodnotení: 2

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart