Radi by sme videli Živé Pivo vašimi očami, staňte sa súčasťou veľkej pivnej rodiny

Pre všetkých milovníkov piva sme pripravili novú facebookovú skupinu “Pivo vašimi očami“, prostredníctvom ktorej by sme boli radi v užšom a osobnejšom kontakte.

Sme veľmi radi, že podobne ako u nás aj pre vás je pivo vášeň ba až životný štýl. Je bežnou súčasťou nášho života a v rozumnej miere si pivo doprajeme preto, lebo pôsobí vhodne na naše zdravie. Bavia nás štandardné pivné štýly, ale nebojíme sa ochutnať aj niečo nové. Komunitu – facebookovú skupinu – zakladáme preto, lebo je takáto online komunita bežná súčasť rôznych veľkých značiek, čo pomáha byť k sebe navzájom bližšie. Vytvárame tak pivnú komunitu, takú malú veľkú pivnú rodinu.

Radi by sme videli:

 • čo nové ste s pivom zažili,
 • aké pivo ste práve ochutnali,
 • ktorý pivovar ste navštívili,
 • akého festivalu ste sa nedávno zúčastnili.

Úplne najradšej by sme boli, ak by ste svoje fotky a videá zdieľali ešte priamo na mieste a ostatní by tak mohli vidieť, čo sa vo svete živého piva práve deje. Nebojte sa byť sami na fotkách, čím vaše príbehy nadobudnú osobnejší charakter. Samotným pivovarom či pivárniam pomôžete tým, že ich na fotke označíte a pochválite ich za to, čo sa vám páčilo a budeme radi, ak si udržite istú morálku a to, čo sa vám nepáčilo im pošlete do súkromnej správy. Každý má podľa nás právo na vypočutie si spätnej väzby, ale nie je cieľom tejto skupiny robiť systém “Fame or Blame”, v každom prípade otvorená diskusia zahŕňa vždy ako dobré tak aj negatívne názory či komentáre. Na komentáre hrubo nenávistného typu však budeme daných členov aktívne upozorňovať a v prípade opakovania budú vyzvaní na opustenie skupiny. Vyhradzujeme si právo zaujímavé informácie prezdieľať na stránke ŽIVÉ PIVO či už v rámci sociálnych sietí alebo článkov v magazíne. Skupina má voľný prístup čo sa týka členstva a príspevkov a je kompletne verejná, t.z. že jej obsah môžu vidieť aj návštevníci, ktorí nemajú facebook konto.

Témy s pivom, o ktorých môžete postovať:

 • pivné novinky
 • jedlo
 • cestovanie
 • wellness
 • turistika
 • zahraničie
 • firemné akcie
 • riadené ochutnávky
 • návštevy pivovarov
 • a iné.

V rámci obsahu skupiny nebudeme nijako zásadne obmedzovať príspevky. Môžu sa týkať ako piva známych značiek, tak aj remeselného piva z malých pivovarov. Členmi skupiny môžu byť aj samotné podniky, pivovary či predajcovia piva, no v záujme všetkých bude ak ich príspevky nebudú čisto obchodného reklamného charakteru – to znamená, že budú vo forme, ktorá je prirodzená a nenásilná.

Nakoľko spôsob fungovania facebookovej skupiny umožňuje väčšiu interakciu v komunite, občas sa vás opýtame na názor vo forme ankety, prípadne sa tu môžu objavovať aj rôzne odkazy na zaujímavé články zo sveta piva z rôznych pivných portálov, vrátane toho nášho. Táto skupina nie je účelovo vytvorená aby akokoľvek konkurovala iným skupinám, ale preto, aby značka Živé Pivo mohla byť bližšie k svojim fanúšikom.

Ďakujeme všetkým za pozvanie svojich kamarátov do skupiny, hlavne tých, ktorí majú pivo podobne radi ako Vy.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart