3 príklady ako vyhľadať pivovar či gastro podnik s dobrým pivom a jedlom a dopriať si skvelý zážitok na Slovensku

Poznáte to … Máte chuť na výborné čapované remeselné pivo, hovoríte si “Dnes je IPA deň”, ale podniky vo vašom meste máte už obkukané a chceli by ste zažiť nejaké dobrodružstvo. Vybrať sa s kámošmi len tak vlakom do prvého susedského či trochu vzdialenejšieho miesta a dať si ku fajnovému pivku aj nejaký poctivý burger, pečené rebierka či dokonca pivný wellness a spokojne sa večer posledným vlakom vrátiť domov. Zabudnite na google, zabudnite na nekonečné browsovanie sociálnych sietí. Poďte na Živé Pivo, jediný pivný portál svojho druhu na Slovensku, a nájdite si cieľ vášho dobrodružstva jednoducho a rýchlo.

Rebierka s pivovou omáčkou v Penzióne a pivovare Flámm

Ako ale teda vyhľadať živé pivo a dobré jedlo?

Nič nie je jednoduchšie ako ísť priamo na domovskú stránku zivepivo.sk a do vyhľadávača napísať pár kľúčových slov. My sme nastavili všetky profily podnikov a pivovarov tak, aby obsahovali vybrané kľúčové slová, na ktoré by sme radi našich čitateľov naučili pre zachovanie princípu efektívnosti a rýchlosti. Spomínaný vyhľadávač na titulnej stránke je nastavený iba na profily pivovarov, podnikov, eventov a stránok. Pivovarov a podnikov spolu preto, lebo aj medzi pivovarmi sa nachádzajú napríklad reštauračné pivovary, kde sa môžete aj najesť alebo aj ubytovať. Eventy sú samozrejmá vec hlavne v lete a tak si náš vyhľadávač nemôže nechať újsť ponúknuť vám aj nejaký špecializovaný pivný festival. Stránky preto, lebo existuje pár stránok, kde sa tiež nachádzajú cenné informácie (napr. zoznam e-shopov “Kde nakúpiť” alebo podstránka kampane “Burger a pivo”, kde máte extra tipy na podniky s dobrým burgrom. To všetko vyhľadávač zachytí. Poďme ale ku spomínaným 3 príkladom – ukážkovým návodom, ktoré vás môžu inšpirovať a niečo naučiť:

Príklad č.1: PEZINOK -> BRATISLAVA … čapované pivo + pivo so sebou

Povedzme, že ste z Pezinka a radi by ste zašli na nejaké dobré pivo do Bratislavy, pričom si chcete vziať niečo aj domov so sebou. Napíšte do vyhľadávača “pivoteka bar bratislava” a vedzte, že vôbec nemusíte používať diakritiku. Bar tam dajte preto, aby vyhľadávač vedel, že chcete aj posedieť v danej pivotéke. V ponuke sa vám zobrazí Draft Craft and Bottles a ak by ste tam chceli zájsť, vedzte, že pivo čapujú aj predávajú vo fľaškovej či plechovkovej forme (dokonca majú aj špecializovaný výčapný systém do fliaš so sebou). Idete priamym vlakom z Pezinka a vystupíte pohodlne na konečnej stanici Bratislava Nové Mesto, odkiaľ máte Fresh Market, kde sa pivotéka nachádza, naozaj blízko. Posledným priamym vlakom o 19:39 sa vraciate domov.

Podnik Draft Craft and Bottles ponúka naozaj skvelý výber pív a čo je veľmi zaujímavé, ponúka vlastné rozpálené grily na to, aby ste si na nich sami urobili svoje z domu privezené mäsko či burger. Prísady si môžete samozrejme kúpiť aj priamo vo Fresh Markete. Kto si nevyberie pivo na domov odtiaľ, hneď vedľa sa vo Fresh markete nachádza aj pivotéka Pivný raj. Kto sa na takýto výlet pridá?

 

Príklad č. 2: PREŠOV -> VYSOKÉ TATRY … túra + čapované pivo + burger

V Prešove je super, ale vy máte chuť ísť do prírody, na poriadnu túru do hôr. Niekam nie príliš ďaleko, ale zas po celodennej túre by bodlo skvelé pivo a parádny nadupaný burger. Vysoké Tatry sú vždy geograficky bližšie Prešovčanom ako Bratislavčanom a preto je to super oblasť na výlet pre tento príklad. Do vyhľadávača teda napíšte “vysoke tatry burger”. Rýchlo si pozriete informácie o podniku Dobré Časy Starý Smokovec a vyrážate na prvý vlak, z ktorého v Poprade presadnete na ďalší priamo do Starého Smokovca, ktorý chodí zhruba každú hodinu. Posledný vlak zo Starého Smokovca smer Prešov ide krátko pred deviatou a tak ste do polnoci naspäť v posteli. Dlhý deň, ale stál za to!

14 druhov čapovaného remeselného piva denne na čape a najširšia ponuka burgrov vo Vysokých Tatrách musia byť 2 dostatočne silné argumenty, aby ste si čím skôr zbalili ruksak a vyrazili na vlak do Popradu, pretože čím skôr pôjdete, tým viac toho stihnete. Len pozor na počet vypitých pív v Dobrých Časoch, lebo cestou domov vás čakajú ešte 2 prestupy a nechceli by ste sa zobudiť v Ružomberku 🙂

 

Príklad č. 3: BRATISLAVA -> RAJECKÉ TEPLICE … pivný wellness + netradičné pivné špeciality

Máte chuť na pivovarnícky burger či pomaly pečené bravčové rebierka s pivnou omáčkou? Čo tak si oddýchnuť po ťažkom týždni v pivnom kúpeli a vychutnať si pri tom skvelé remeselné pivo? Stačí do vyhľadávača napísať kombináciu slov “Wellness rebierka” a našepkávač vám ponúkne jedno úžasné nové miesto v srdci Rajeckých Teplíc blízko Žiliny. Pivovar Flámm.

Penzión a pivovar Flámm v Rajeckých Tepliciach je naozaj výnimočný. Základ ich piva tvorí skutočné bohatsvo Rajeckých Teplíc: krištáľovo čistá horská voda a kvalitné slady a chmeľ nielen z Čiech. Pivovar sa nachádza priamo pod reštauráciou. V Penzióne FLÁMM si môžete dopriať príjemné ubytovanie aj pivné kúpele. Svoju pokožku, svoj jazyk, či svoju polovičku môžete potešiť výnimočným relaxačno-ozdravujúcim pivným alebo morským kúpeľom.

Verím, že som vás inšpiroval a teraz už viete lepšie, ako vám môže náš vyhľadávač pomôcť ku skvelým pivným zážitkom, kdekoľvek to na Slovensku potrebujete. Cestujte vlakom a zažite väčšie dobrodružstvo. Užite si dovolenku na Slovensku, lebo to je teraz to, čo urobí radosť a úžitok všetkým.

 

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart