Naskladnili sme to najlepšie od českého pivovaru Zichovec

Až 14 rôznych pív sme naskladnili od českého pivovaru Zichovec, ktorý si získal obľubu medzi svojimi zákazníkmi tým, že sa rozhodol každý týždeň variť nové a nové pivo. Či to je ležiak, IPL, APA, IPA, alebo Sour či NEIPA, každé pivo má svoj šmrnc, charakter a jedinečnosť.

V ponuke máme okrem tradičných 0,75l sklenených fliaš aj 4 pivá v plechovke (Mosaic, Robin, Sour passionfruit a Juicy Lucy).

Snáď najlepšie pivo od Zichovca, ktoré som ja pil je Stolen Haze 15°. Ide o kooperačnú várku s jedným z najlepších lietajících pivovarov v Čechách, s pivovarom Černý potoka. Veľmi šťavnatá NEIPA s chmeľem citra.

Príbeh pivovaru

Rodinný pivovar ZICHOVEC založili v roku 2012 a pivo sa tu varí od júna toho istého roku. Impulzom bola nespokojnosť s chuťou unifikovaných produktov nadnárodných pivovarov a svoju úlohu zohrali aj korene a spomienka na prapredkov, zichoveckého richtára Krahulíka, ktorý prevádzkoval vyhlásený zájazdový hostinec v Panenskom Týnci.

Pivovar uvaril v roku 2015 850 hl piva, väčšina sa vyčapuje a predá priamo v Zichovci. “Rastúci záujem nás postavil pred rozhodnutie, či si naďalej užívať vyšší dopyt alebo ísť do rizika a výrobu a sortiment rozšíriť. Prijali sme túto výzvu a staviame pre Vás nový moderný pivovar v Lounoch, kde pivovarníctvo má dlhoročnú tradíciu.” – doplňa predstaviteľ pivovaru. Táto investícia im umožnila od marca 2016, vedľa existujúceho sortimentu, ponúknuť v regióne väčší sortiment špeciálov, ako spodne, tak hlavne vrchne kvasených pív.

Tešíme sa, že pivo od Zichovca si obľúbilo aj veľa Slovákov a teraz sa ku nemu môžu dostať cez náš e-shop do všetkých kútov a regiónov Slovenska.

Vychutnajte si pôžitok z piva, objednajte si ešte dnes pivo od Zichovca a ak to stihnete do 11:45, nasledujúci pracovný deň ho máte doma. Pri objednávke nad 70 eur je DOPRAVA ZADARMO.

Viac na E-SHOP ŽIVÉ PIVO

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart