Pivné rúško nie je hanba, pite zodpovedne a podporte svoj pivovar

Špeciálne pivárske rúško vzniklo iniciatívou Patrika Adamčiaka z pivovaru MARAVAR, ktorého oslovilo Padreho logo a po jeho súhlase pripravil grafiku. Pôvodne bolo vymyslené pre podniky a pivovary a ich roznášačov piva, no kúpiť si ho môže každý. A to len za výrobnú cenu.

Cena oboch typov rúška je 3,50 eur s DPH, ktorá kryje len náklady na výrobu. Poštovné je stanovené na 2 eurá. Rúška nie sú skladom a Patrik ich bude vyrábať len na základe objednávok. Ja som ich objednal pre nás, pre zamestnancov pivotéky a zopár ich ostane do rezervy. Objednať sa dajú na +421950598088 (Patrik Adamčiak)

“Prišiel som s touto iniciatívou, lebo sa mi to logo páči a chceli sme ho nosiť, aby každý na roznáške videl a podporoval lokálne pivo” – odpovedá Patrik na otázku, prečo prišiel s touto myšlienkou.

Tmavomodré rúško s chmeľom

Materiál: 100% bavlna vnútorná , polyester vonkajšia
Potlač: sublimácia pri 200st
Ošetrenie: môžte vyvárať aj žehliť

Čierne rúško s vyšitým logom

Materiál: 100% bavlna 2 vrstvy
Potlač: výšivka
Ošetrenie: môžte vyvárať aj žehliť

Nosiť rúško nie je hanba a začína byť trendy nosenie rôznych farebných a kreatívnych rúšok. Toto pivné rúško je jedno z prvých z edície pivných rúšok. V každom prípade pite pivo zodpovedne a zostaňte doma. My sa o váš pitný režím postaráme kdekoľvek na Slovensku. Pivo si môžete objednať online v našom e-shope. Pivo máte do 2 dní doma.

POZN. Redakcia nezodpovedá za obchodnú aktivitu v súvislosti s kúpou tuto opisovaných rúšok

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart