České pivovary nesklamali. 3 plechovky, 3 najvyššie hodnotenia

Občas to tak býva, že otvárate fľašu či plechovku piva a bojíte sa, čo na vás vyletí. Bez ohľadu na pôvod je to istá forma pivného vzrušenia a momentu prekvapenia, keď pri remeselnom pive si asi nikto nemôže povedať, že by ešte nepil pivo, ktoré ho veľmi nepotešilo. Našťastie tých momentov, kedy remeselné pivo naopak poteší je (aspoň u mňa) stále viac.  Jednoduchým spôsobom som sa pozrel na 3 české pivá v plechovkách, tentokrát od známych remeselných pivovarov, ktorých distribúciu zastrešuje na Slovensku Damián Beer&Ale a bol som veľmi milo prekvapený. Verím, že pri ďalšej ochutnávke 3 slovenských pív nadobudnem ten istý pocit.

Značku Clockwork patriacu pod pivovar Clock som pil prvýkrát a táto Sabro Single Hop NEIPA bola najlepšia, akú som spomedzi single hop a Sabro pil.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivny Somelier (@pivnyamater)

S pivami od Vinohradského pivovaru mám zatiaľ iba dobré skúsenosti a tak tomu bolo jednoznačne aj pri Western Approaches – India Pale Lager, ktorý dokonal splnil moje očakávania.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivny Somelier (@pivnyamater)

Medzi moje najobľúbenejšie pivné štýly patrí Double IPA a musím uznať, že táto od pivovaru Lucky Bastard patrí do TOP 3.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivny Somelier (@pivnyamater)

Je super, ak si po náročnom dni otvoríte jedno super pivo, ktoré dokonale splní vaše očakávania a spríjemni vám večer. Snažím sa takéto večery limitovať na 1 pollitrové pivo a teší ma, že postupne je takmer v každej pivotéke či e-shope široká ponuka rôznych plechoviek, v poslednej dobe aj viac a viac od slovenských remeselných pivovarov. Začínam mať dojem, že štatistika super pív je pri plechovkách lepšia ako pri sklenených fľaškách. Ale možno je to len zdanie. Veľmi subjektívne.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart