Špeciálne utorky v ŽiWELL Kursalón sú v znamení špeciálnych burgrov a pivných špeciálov

Každý utorok prichádza do piešťanského ŽiWELL Kursalonu nová nádielka burgerov a pivných špeciálov. Len v utorok Vám urobia vždy 2 špeciálne burgre a narazia 2 nové pivá, z ktorých jedno je hosťovské a očakávať môžete naozaj parádne špeciály.

Celková utorková ponuka je vyskladaná teda až z 5 čapovaných pivných špeciálov a 5 parádnych burgerov. Vyskúšajte dnes alebo ktorýkoľvek ďalší utorok. Ponuku sledujte na FACEBOOK alebo INSTAGRAM.

PONUKA NA UTOROK 8.6.2021

Burger špeciály:

  • Talianský caprese burger – hovädzie mäso, mozzarella, sušená paradajka, bazalka, rukola, pesto (mlieko, lepok, horčica, vajcia)

  • Tennessee Burger – hovädzie mäso, gorgonzola, slaninový džem s whiskey (mlieko, lepok, horčica, vajcia)

Pivné špeciály:

  • DE MOLEN Water & Vuur – New England India Pale Ale, plato 13,6°, obsah alkoholu 6% obj., farba – svetlá
  • ŽiWELL Buddy – Pale Ale, plato 11,5°, obsah alkoholu 4,7 % obj., IBU 38, farba – svetlá.

ŽiWELL Kursalon som pred 2 týždňami aj navštívil a burgre a pivá z utorkovej ponuky ochutnal. Rád konštatujem, že to bol vskutku super zážitok a veľmi som si pochutnal. Pozrite si krátke video z mojej návštevy:

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Živé Pivo (@zivepivo)

V ponuke samozrejme bude aj Anglický, Americký a Royal King burger. Všetky burgre Vám urobia aj s bezlepkovou žemľou či vo verzie VEGE! Rezervácie stolíkov, objednávky a rozvoz vybavíte na čísle 0948 191 750!

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Predošlé
Ďalšie
Close Menu
×
×

Cart