Žilinský Revolucionar varí pivo so svojimi zákazníkmi, v portfóliu má dokonca aj konopné pivo

Braňa, ktorý stojí za kočovným pivovarom Revolucionár, ste už mali možnosť spoznať, najmä pivní nadšenci z okolia Žiliny. Ten nezaháľa a popri 2 rozbehnutých pivárniach neustále pripravuje či už nové pivá alebo zaujímavé projekty. Úspešne vyskúšal koncept varenia domáceho piva so svojimi zákazníkmi priamo v podniku a v roku 2022 chystá aj otvorenie balkánskej kuchyne v podniku Revolucionár v Žiline.

“Keď otvoríme reštauráciu prinesieme zákazníkom chuť balkánu a rôžne špečiality k pivu. Dokonca uvažujeme aj o menučkach, kedže si ich zákazníci pýtajú. Zákazníci sa u nás môžu tiež tešiť z vernostného programu s odmenami. Napríklad si môžu dobiť krediť a získať okamžite peniaze naviac na zákaznícke konto alebo si môžete tiež zbierať body, ktoré sa automaticky pripočítavajú pri každom nákupe a vyberať ceny, ktoré Vás  potešia. Čerešničkou na torte budú inteligentné stoly, ktoré umožnia objednávať alebo privolať obsluhu priamo od stola.” – uviedol Braňo na otázku, čo chystá v roku 2022.

Radi by sme vám ponúkli predstavenie jeho aktuálneho portfólia pív, ktoré má v ponuke na rozvoz pre koncových zákazníkov, ako aj pre pivné podniky. 3 z nich som mal možnosť pred pár dňami ochutnať a z môjho pohľadu sú to veľmi vydarené pivá. Dávame do pozornosti aj novú webovú stránku pivovaru, ktorú nájdete na adrese revolucionar.sk

Krátka ukážka z varenia piva:

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Revolucionár (@pivorevolucionar)

Predstavenie pív slovami Braňa, majiteľa pivovaru Revolucionár:

Tma Baltic Porter 16° 20 IBU

Hutné tmavé pivo s bohatou sladovou chuťou s náznakmi čokolády, karamelu a kávy doplnené horkosťou ušľachtilých anglických a českých chmeľov. Toto pivo bolo vytvorené v spolupráci s pivovarom Martins

Revolúcia IPA 14° 66,6 IBU

Štýlovo je to west coast IPA s čírou zlatistou farbou, vyššou horkosťou a má príjemnú ovocnú dochuť. chmelili sme horkým Magnumom, citrusovým Chinookom a chuťovo bohatým Mosaicom. Bolo to naše prvé pivo a preto pre nás predstavuje určitú revolúciu.

Gabčík IPL 13° 47 IBU

Pivo štýlu IPL. Pivo sme navarili v pivovare Martins. Chuť je bohatá sladová so stredne vyššou horkosťou a príjemným citrusovým podtónom vďaka kombinácii amerického a novozélandského chmeľu.

Marley HempLager 12°  35 IBU

Konopný ležiak, sme navarili v spolupráci s Konopnou farmou Liptov a pivovarom Martins. Nápad navariť toto pivo vznikol na jednom festivale, keď sme sa stretli s chalanmi z KFL a rozhodli sme sa spojiť dve veci, ktoré k sebe patria.

Beerokrat ležiak 11,5° 33IBU

Ľahké telo a kombinácia českých a nemeckých ušľachtilých chmeľov dáva tomu to pivu príjemnú horkosť a chmelenie do whirlpoolu zabezpečilo veľmi príjemnú chmeľovú arómu.

Zdroj: Pivovar Revolucionár

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 4

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart