Novinky z dielne pivovaru Hellstork sú v ich e-shope prvý týždeň dostupné iba pre registrovaných užívateľov tzv. #hellstorkfamily

Pivovar Hellstork v novom roku aj s čerstvým pivom! Na svoj eshop, prvý týždeň iba pre všetkých registrovaných uživatelov #hellstorkfamily, naskladnili nielen návraty obľúbených pív, ale aj zopár noviniek. Poďme si zhrnúť, čo si môžete objednať, pivá sú v článku opísané samotným pivovarom.

“Pivo SAMAEL naši skalní fans určite poznajú. Varíme ho každý rok na narodeniny môjho syna. Jedná sa o tradičnú americkú DOUBLE IPA s rôznymi obmenami chmeľových odrôd. Tento rok vyšiel los na chmeľovú kombináciu odrôd Enigma, Equanot, Nelson Sauvin a Topaz. Pivo je plné hrozna, broskýň a tropického ovocia. S týmto pivom pri určitých pivách na našej stránke začíname udávať takzvaný HOPRATE. Vo svete bežná prax, u nás sa to ešte moc nenosí. Jedná sa počet gramov chmeľu, ktoré boli použité pri výrobe piva na 1 liter. Toto pivo nesie uctihodných 18g/L.” – uvádza Peťo Holčík.

Scotch Ale COWLEY hlási návrat po XYZ rokoch. Tentokrát sa jedná o polotmavú 14tku, mierne chlebnatú a sladovú. Dozvuk je suchý a horký. Pri týchto pivách si vždy povieme, aké sú tieto čisté pivné štýly fasa a hlavné potrebné (…vo svete double guava banana vanilla cardamon gelato lactofree IPA…sranda:) ).” – uvádza Peťo Holčík.

“Ďalší z vtipných návratov! Silný Witbier, čiže pšeničné pivo belgického strihu s pomarančmi a koriandrom, s trefným názvom k tejto šialenej dobe. Pivo CO-WIT 19 ťa má pobaviť, odpútať od 658 vlny, facebookových komentárov a logdanov. Inak … máme jeden tajný tip! Keď ich vypiješ 6, určite zabudneš aj na to, že sa vonku vôbec niečo deje 🙂 A to si povedzme na rovinu, potrebuje z času na čas každý z nás :)” – uvádza Peťo Holčík.

Pivovar do svojho e-shopu doskladnil aj TOAD IN FOG 20% (Double IPA s Kveik kvasinkami ), FROG IN FOG 15% ( Vermont IPA, pri ktorej zvýšili množstvo použitého chmeľu a stupňovistosť ) a taktiež aj zo série WILDSTORK máte na sklade  čerešňovo-višňový Behind the Red Walls, malinový berliner weisse Der Trug a kto si ešte nevšimol aj mixed fermetation cider Acid Witch.

Zdroj: Pivovar Hellstork

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart