Vyskladaj si svoj vlastný IPA PACK!

Pokiaľ v našom e-shope len blúdite a dlho sa rozhodujete, určite sa vám séria týchto článkov bude páčiť. Pripravili sme si pre vás pravidelnú rubriku, v ktorej vám Živé pivo tím poradí s výberom. Tento týždeň sme sa zamerali na obľúbený pivný štýl IPA!

Pri výbere pív do packu sme sa snažili priniesť čo najväčšiu rôznorodosť chutí a pivných podštýlov. Celkovo dostanete 12 rôznych pív štýlu IPA.  Pri vyskladaní tohto packu je doprava za zvýhodnenú cenu 3,99€ a zaplatiť môžete pohodlne a bezpečne kartou online. Všetky pivné balíky balíme do pevných krabíc, ktoré zvládnu aj tú najdlhšiu cestu z nášho vychladeného skladu až ku vám domov.

IPA PACK od tímu Živé Pivo

 • Celkový objem pív: 8 litrov
 • Cena: 48,68€ s DPH
 • Doprava: zvýhodnená cena 3,99€ na celé Slovensko
 • Celková suma objednávky: 52,67€ s DPH

ZOZNAM ODPORÚČANÝCH PÍV:

 1. ŽiWell – Andromeda Black IPA 13° – Chuť ako z inej galaxie! Tmavé ťažké chmele sa spájajú s nevšednými arómami sviežich chmeľov. V chuti dominuje horká čokoláda, káva a citrusy. Naši priatelia zo ŽiWELL sa s tým pivom vyhrali. Naša cena: 5,29 € s DPH (0,75L)
 2. Rye Island – Hard Worker´s IPA 15° (Red IPA) – Skvelé pivo od Rye Islandu, pivo zaujme nie len svojou chuťou praženého sladu, kakaa a citrusov ale aj farbou, ktorá má prechádza od bordovo červenej až po hrzdavú hnedú farbu. Naša cena: 2,59€ s DPH (0,5L)
 3. Beer Bros – GalactIPA 14° – Chalani z Beer Bros pri výrobe pivka nešetrili a použili poriadnu dávku najovocnejších a najaromatickejších chmeľov. Výsledkom je fantastické spojenie chutí – citrusov, broskyňa, mango, čučoriedky a tropické ovocie. Naša cena: 5,19€ s DPH (0,75L)
 4. Beer Bros – Bazooka 16° – Toto pivo sa vďaka veľkej obľube medzi pivármi nazýva aj “vlajkovou loďou” pivovaru. Vo vôni a chuti dominujú kôstkové ovocie a citrusy, ktoré sú jemne podfarbené karamelom. Výrazná horkosť pretrváva dlho po napití a nabáda k ďalšiemu dúšku. Naša cena: 5,49€ s DPH (0,75L)
 5. Lucky Bastard – India 15° (IPA) – India je s 6,7% alkoholu silné pivo, ale nie tak silné aby ste po fľaši museli ísť do postele. Pitie piva sprevádza nádherná chuť citrusov a zrelého tmavého ovocia, ktorá láka k ďalšiemu a ďalšiemu dúšku tohto skvelého pivka od Lucky Bastard z Brna. Naša cena: 4,69€ s DPH (0,75L)
 6.  Rye Island Lowland IPA – Ďalší kúsok zo Žitného ostrova nesie názov Lowland.  Pivo ma výrazný sladový nástup a chuť ponúka tóny grepu, pomaranču a jahôd. Naša cena 2,59€ s DPH (0,5L)
 7. Revolucionár – Revolúcia 14° – Revolúcia ma horkosť až 80 IBU, ktorá je doplnená jemnými citrusovými tónmi vo vôni aj v chuti. Naša cena 5,49€ s DPH ( 0,75L)
 8. Sandorf – XantIPA 13° – Výborná IPA pochádza z Prievalov a má novú lepšiu receptúru.  Jednoduchá, priamočiara IPA v chuti nájdete tóny citrusov a jemného karamelu. Naša cena 2,09€ s DPH (0,5L)
 9. General – Kohatu 14°(SMaSH IPA) – Na toto pivko použili v pivovare General jeden slad Simpsons a jeden druh chmeľu a to konkrétne novozélandský Kohatu. Pivko má ľahké telo a v chuti cítiť tóny citrusov, piňakolády a tropického ovocia. Naša cena: 3,59€ s DPH (0,75L)
 10. General – IPA 14°- Drsná a poriadne horká, taká je General IPA. Reprezentuje klasický štýl. Horkosť postupne prechádza do zemitej chuti, ktorá sa na záver preskupuje do jemného ovocia. Naša cena: 3,59€ s DPH (0,75L)
 11. Pivovar Matuška – Raptor 15° – Prvá IPA uvarená v pivovare Matuška. Pri varení piva bola použitá zmes českých, anglických a amerických surovín. Zaujímavosťou je, že Raptor sa vyváža aj do krajiny, kde štýl IPA v 19. storočí vznikol, a to do Anglicka.  Naša cena: 5,39€ s DPH (0,75L)
 12. Permon – Don habanero chilli IPA 16°–  Tento netradičný zaujímavý kúsok vznikol v pivovare Permon. Pri varení pivka sa použili habanero chilli papričky, ktoré pivu dodávajú zaujímavú a netradičnú chuť. Pivo je pálivé a veľmi dobré ladí s chilli papričkami. Určite stojí za vyskúšanie! Naša cena: 2,69€ s DPH (0,5L)

Ak si chcete ten svoj IPA PACK vyskladať inak, v ponuke máme samozrejme aj ďalšie pivá štýlu IPA. Balíky posielame už od 1 piva až po neobmedzené množstvo. Pri nákupe nad 70 eur máte dokonca dopravu ZDARMA a akékoľvek množstvo piva pošleme naraz vo viacerých balíkoch.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart