Celý víkend zavážame Bratislavský a Trnavský kraj v deň objednávky

Tento víkend (1.-3. mája) sme sa rozhodli zaviezť objednávky z Bratislavy a okolia ako aj Trnavy a okolia v deň objednávky. Tú je nutné dať online do 15:00, ideálne aj zaplatiť online. Nechceme Vás nechať smädných nakoľko je predlžený víkend, avšak obchody sú v piatok a v nedeľu zatvorené. Voziť budeme teda tento štvrtok – piatok – sobota – nedeľa približne po 17:00 hod.

Pivo kuriérskou službou DPD vozíme do 2 pracovných dní, pričom im ho dávame vždy 1 deň pred závozom. Osobne si ho môžete vyzdvihnúť v našej kamennej prevádzke PIVOTÉKA TRNAVA alebo priamo v sklade po predošlej dohode.

Vybrať si môžete zo širokého sortimentu slovenských, českých a zahraničných pív. Každý deň naskladňujeme nový tovar, ktorý udržiavame v našom chladiarenskom sklade pripravený na rozvoz.

Aktuálne máme naskladnené napr. široké portfólio pivovaru THE GARDEN:

Takisto sme rozšírili sortiment od pivovaru BERHET:

Pre aktuálnu ponuku navštívte náš E-SHOP.

Na zdravie!

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart