Vyrazte s nami na Slovenskú Pivnú Cestu

Slovenské remeselné pivo k vám nikdy nebolo bližšie ako teraz. Pripravili sme pre vás akciu s označením “Slovenská Pivná Cesta”, vďaka čomu budete mať možnosť objaviť pivné chute mnohých slovenských pivovarov v pohodlí domova, ktoré ste si u nás už obľúbili, ale aj viacerých pivovarov, ktoré u nás môžete kúpiť prvýkrát. Celkovo až 20 pivovarov zo Slovenska. Zároveň sme pripravili aj originálny pivný merchandising s našim logom a pivnou mapou vyskladanou z krátkych názvov pivovarov z celého Slovenska.

Výhodné multipacky s akciou 4+1

Od partnerov Slovenskej pivnej cesty – Sandorf z Prieval, ŽiWELL z Piešťan a Liptovar z Liptovského Mikuláša sme zabezpečili výhodnú akciovú cenu 4+1, t.j. najlacnejsie pivo v multipacku ZDARMA. Samozrejme pivo z týchto remeselných pivovarov si môžete vyskladať vo svojej objednávke aj individuálne a spojiť s pivami od ďalších účastníkov Slovenskej pivnej cesty.

Ak sa vám akcia páči a chcete nielen nakúpiť ale aj súťažiť, títo partneri venovali do súťaže svoje pivo a 1 z vás môže vyhrať originálny Mystery Box veľkosti “L” s týmito pivami. Všetky dôležité informácie nájdete na: http://eshop.zivepivo.sk/slovenska-pivna-cesta

Účastníci Slovenskej pivnej cesty

V našej ponuke sa nachádzajú aj ďalšie zvučné mená pivovarov, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou pivnej kultúry na Slovensku. Od západu smerom na východ sme naskladnili pivá až z 20 pivovarov, z ktorých viacero sú v našej ponuke 1-krát. Spomenieme napr. Pivovar U Ábela z bratislavskej Rače s ponukou 8 pív o objeme 0,66l. Ďalej napr. na Záhorí veľmi obľúbený remeselný pivovar Stupavar s ponukou 6 pív v tradičných pollitrových fľašiach. Záhoracké pivovary dopĺňa štandardne pivovar Wywar z Holíča, Sandorf z Prieval či Hellstork od Myjavy. Ponuku zo západného Slovenska uzatvára známy pivovar General z Bratislavy.

Smerom na východ sa v rámci svojej virtuálnej pivnej cesty môžete zastaviť v Piešťanoch, kde varia pivo hneď 2 pivovary a to veľmi známy pivovar ŽiWELL ako aj pivovar Simeon. Neďaleko hlavnej trasy z Bratislavy smerom na sever/východ sa môžete zastaviť v Galante a ochutnať pivá z pivovaru Galgan. Pokračujete smerom na sever a neoľutujete výber, ak zvolíte jedno z 3 pív Panského pivovaru v Bojniciach a o niečo ďalej známe pivá ale aj novinky v Partizánskom, z pivovaru Baťak.

V severnej časti Slovenska ešte môžete skúsiť pivá z pivovaru Liptovar, ktorý sa nachádza v Liptovskom Mikuláši. Smerom na východ je hustota pivovarov o niečo menšia a hlavne pre celé Slovensko z hľadiska distribúcie svojich pív menej dostupná. V našej ponuke sa však nachádza ešte bardejovský pivovar BERHET, Herrenwald z Malej Idy či košický pivný mág Padre Brewing Company (širšia ponuka jeho pív po novom v 0,75l fľašiach sa v našej ponuke ocitne počas nadchádzajúceho týždňa).

Kto sa do remeselného piva vyzná, ten vie, že ponuku remeselných pív dopĺňajú okrem kamenných a reštauračných pivovarov aj také, ktoré nemajú vlastnú varňu, ale varia v iných pivovaroch. Hovoríme o pivných “kočovníkoch”, ktorí sú či už v začiatkoch alebo im z hľadiska svojej práce vyhovuje variť pivo stále skôr ako hobby. V našej ponuke tak objavíte pivá z kočovných pivovarov ako Ikkona, Parom, Beer Bros, Damian Gypsy Brewery alebo aj Voodoo Craft Brewery. Veľmi obľúbený je taktiež Šilker’s Brewery.

Je nutné poznamenať to, že výroba a distribúcia piva zo slovenských remeselných pivovarov má svoj vývoj. Jední sú zabehnutí čo sa týka varenia a distribúcie, iní si svoje výrobné a distribučné možnosti len rozvíjajú. Častokrát poznáte nejaký regionálny pivovar, ktorý varí dostatok piva, ale nefľaškuje ho, resp. ho nedistribuuje mimo svoj región. Iný pivovar je dostupný po celom Slovensku avšak iba z hľadiska sudového piva. Viacero pivovarov varí istý set svojich štandardných pív a občas experimentuje, iné pivovary však varia niektoré pivá iba v istej časti roku a teda ich ponuka sa počas roka mení. Preto aj naša ponuka piva v e-shope nikdy nebude úplne štandardizovaná a nájdete v nej často rôzne pivá. Našim cieľom je pre vás vždy prinášať rôzne novinky a celoročne dostupné pivo mať vždy skladom.

Spomienka na Slovenskú pivnú cestu

Pre tých z vás, ktorí túžia po nejakom zaujímavom pivnom artefakte, sme pripravili špeciálnu pivnú “tag” mapu, na ktorej sú ilustračne zobrazené skrátené názvy pivovarov. Tie sa na mape nachádzajú približne v mieste, odkiaľ sú alebo kde pôsobia. Túto mapu sme nažehlili na rôznofarebné tričká s našim logom, na drevený obraz ale aj na pevnú pivnú bavlnenú tašku. Túto ponuku nájdete v sekcii e-shopu “merchandising“.

 

 

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart