ZRUSENE: VODAREN craft bistro vás pozýva na BERHET Tap Take over víkend

Po úspešnom TAP take over víkende s pivovarom Beer Division pre vás tento krát pripravili v trnavskom podniku VODAREN craft bistro podobnú akciu s bardejovským kočovným pivovarom BERHET.

Štvrtok 26.3. o 20:00 sa uskutoční prezentácia pivovaru BERHET za prítomnosti tých najkvalifikovanejšách. Miloš – fanatik do piva a certifikovaný sládok. Jozef – skúsený z oblasti obchodu a marketingu. Zároveň sa pivá tohto pivovaru ocitnú na 4 pípach od štvrtku do vypredania zásob.

PIVNÁ UDALOSŤ NA FACEBOOKU

Odprezentujeme si ich príbeh ako s remeselným pivom začali, ako ich príbeh pokračoval, kde sa nachádzajú aktuálne a zodpovedajú všetky vaše zvedavé otázky. Fanúšikov živého piva prevedú príbehom a vlastnosťami všetkých 4 predstavovaných pív.

Pripravené sú aj ceny a súťaže pre prítomných. Vstup na piatkovú diskusiu je samozrejme zdarma, pivo sa bude čapovať štandardne, ako aj v ochutnavkovej verzii 4x po 0,1l. stačí sa nahlásiť menom a počtom koľko vás bude.
tel. 0911 909 878
email: info@vodaren.tt

PIVNÉ MENU:

KALIBER 15°
American IPA
IBU: 70 ABV: 6,4 %
————————
APACHE 12,5°
American Pale ALE
IBU: 40 ABV: 5 %
————————
​BRITKE 14°
New England IPA
IBU: 40 ABV: 5,6%
———————–
CLASSICO 12,5°
Pils
IBU: 30 ABV: 5,2 %

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart