Vo Vysokých Tatrách nastávajú skutočné Dobré Časy, nie je to však len o pive, ale aj o pomoci dobrej veci

Tatranský Pivný Dom Dobré Časy Starý Smokovec bol otvorený na jeseň roku 2019 ako 4. podnik známej východoslovenskej pivnej značky “Dobré časy”, nuž ale čo čert nechcel, v roku nasledujúcom nastali zlé časy nielen pre nich, ale pre všetkých z nás. Je však dobré, že poctivým krízovým manažmentom sa tento podnik udržal na scéne a aj vďaka donáške jedla a piva prežil ťažké obdobie. Ešte lepšie je, že ani v tejto ťažkej dobe nestráca zmysel pre pomoc iným a pre správnu vec. Takou je nielen podpora vakcinácie a návratu do normálu, ale aj pomoc pri sadení stromčekov vo Vysokých Tatrách, za čo má u nás vskutku veľké plus.

Vysádzanie stromčekov bol ich špeciálny “dobrý” teambulding, ktorým sa chceli poďakovať prírode a Vysokým Tatrám a vynahradiť všetky obaly, ktoré boli nútení použiť počas lockdownu. Akcie sa zúčastnilo 12 zamestnancov počas jedného aprílového dňa a všetci majú na to príjemnú spomienku.

“Štátne lesy TANAPu nám včera umožnili spojiť sa pre dobrú vec. Celý náš tím sa s radosťou vybral dobrovoľne pomôcť obnove tatranského lesa. Spoločne sa nám podarilo pripraviť takmer 2700 sadeníc jedličky. Keďže nie len pivo vieme piť , ale aj lesu môžme pomôcť žiť , veríme, že sa #dobryteambuilding stane našou každoročnou tradíciou!” – uvádzajú Dobré Časy na svojom facebooku a my len dodávame, že je to skvelý príklad toho, že sa dá spojiť čestné podnikanie s dobrou vecou pre spoločnosť.

Dobré Časy Starý Smokovec idú naozaj príkladom a podporujú aj projekt vakcinácie proti COVID-19 ako stratégie pre návrat do normálu. Každý zaočkovaný zákazník dostane 20% zľavu (viď príspevok na instagrame). “Podporu očkovania propagujeme ako vďaku tým, ktorí sú ochotní sa očkovať, pretože veríme, že to pomôže vdýchnuť život nielen nášmu ale aj mnohým iným gastro podnikom.” – uviedol manažér prevádzky Lukáš Hlinka.

Jedinečná pivná ponuka, ktorú nikde inde v Tatrách nenájdete

Prevádzka je vo Vysokých Tatrách jedinečná tým, že sa pýši titulom prvého tatranského pivného domu – žiadna iná prevádzka nemá na čape 14 druhov remeselného piva + momentálne sa čapuje aj prosecco. Taktiež tam nájdete aj pivotéku s fľaškovými remeselnými pivami. Ponuka pív na čape sa mení približne každý týždeň. “Interiér nášho podniku ešte stále prechádza malými úpravami, keďže sme už takmer dlhšie zatvorení ako otvorení, využili sme tento čas na malé zmeny a dokončovanie.” – dopĺňa Lukáš.

Dôležitou súčasťou ponuky sú vynikajúce burgre, ktoré k pivu neodmysliteľne patria. V bežnej ponuke je 5 burgerov a ten základný Beef Burger si môžete objednať aj v XXL verzii s 300g porciou mäsa. Okrem toho si pochutnáte aj na ďalších skvelých jedlách ako polievky, tatarák, rezne, rebierka či krídelká a iné.

Čo sa týka konkrétnych akcií, do svojho menu pravidelne zaraďujú sezónne špeciálne ponuky, napríklad kačacie hody alebo smokovecký pivný festival, ale aj večery so živou hudbou. V rámci svojej narodeninovej oslavy usporiadali zábavný nielen hudobný program pre všetky vekové kategórie.

“Veríme, že tento rok sa nám podarí usporiadať niekoľko hudobných podujatí. Od zajtra začíname so špeciálnou ponukou jedál s lokálnym ovčím syrom.” – spomína Lukáš.

 

“Keď sme sa v roku 2019 rozhodli priniesť Dobré Časy do Starého Smokovca, nemali sme konkrétny priestor. Boli sme nadšeným najmladším bratom ostatných prevádzok Dobrých Časov a nebojácne sme sa pustili do budovania našej vízie prvého tatranského pivného domu. Priestor, v ktorom sme zakotvili, nie je starý, nemá históriu, ani sa k nemu neviažu spomienky miestnych napriek tomu, že sa nachádza v historickom centre Starého Smokovca. Náš interiér vonia novotou, unikátnosťou a nadčasovosťou. Dostali sme možnosť tvoriť vlastnú históriu v srdci Vysokých Tatier a usídlili sme sa v komplexe Hrebienok Resort, stavbe roka za rok 2019.” – uvádza podnik na svojej webstránke. Viac o podniku sa dočítate TU.

Ak teda plánujete nejaký pivný trip do Vysokých Tatier, neváhajte navstíviť Dobré Časy v Starom Smokovci. Určite to bude stáť za to!

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart