V koncepte BYTNAPIVEJEVYHRA.SK sa skrýva viac ako len súťaž

Aj keď sa to zdá spätne neuveriteľné, všetci sme zažili časy, keď sme nemohli slobodne ísť na pivo s kamarátmi tak, ako sme boli zvyknutí celý čas pred pandémiou. Zrazu nebola možnosť stretnúť kamarátov, pokecať si pri našom obľúbenom nápoji, užiť si srandu, alebo proste len tak, zmeniť na chvíľu prostredie. Byť na pive je proste výhra … pre nás všetkých! Je to výhra aj teraz, keď sa celé Slovensko zafarbuje do jesenných farieb nielen v prírode, ale aj na Covid semafore.

“Byť na pive je výhra” je projekt zameraný na podporu gastro sektoru, ktorému by sme radi prinavrátili život, ktorému by sme radi pomohli sa opäť postaviť na nohy. V septembri sa spustilo 1. kolo súťaže o hodnotné ceny v Trnave, kedy má šancu vyhrať jednoducho ten, kto chodí na pivo a za to zbiera pečiatky. Týmto projektom by sme radi vyzdvihli myšlienku ako takú a pomohli postupne aj v ďalších mestách okrem Trnavy podnikom opäť vstať, privítať a potešiť svojich hostí.

Projekt je od začiatku koncipovaný tak, že sa do neho môžu zapojiť aj iné mestá, iné podniky. Každé kolo súťaže s vlastnými cenami a vlastnými partnermi môže mať svoj priestor na webe BYTNAPIVEJEVYHRA.SK. Pre každé kolo súťaže vieme nachystať kompletnú grafiku a set komunikačných nástrojov a textov, ktorými sa bude komunikovať na sociálnych sieťach partnera, vrátane tých našich sociálnych sietí. Samozrejmosťou bude aj dodanie už hotových hracích kariet, čiže za 1 poplatok dostane organizátor vlastného kola súťaže všetko kompletne pripravené na mieru. Súťaž môže prebehnúť v jednom alebo viacerých pivných podnikoch pod jednym majiteľom v rámci 1 mesta. Zo strany riadenia projektu bude poskytnutý priestor komunikácie súťaže aj na našich stránkach Živé Pivo ako aj na webe Byť na pive je výhra, kde sa zobrazia aj profily zúčastnených podnikov. Zaradenie piva značky Bakalář do zúčastneného podniku bude ponúknuté, nebude to však podmienkou a tak si pivný podnik môže zvoliť pivnú značku podľa svojej vôle.

Projekt môžete sledovať na sociálnych sieťach, najmä na Instagrame, taktiež Facebookovej stránke ako aj na webe https://bytnapivejevyhra.sk. Práve náš projekt Živé Pivo sa stal mediálnym a organizačným partnerom projektu. V prípade záujmu o zaradenie do konceptu sa ozvite na 0911 648 669.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart