Romantická svadba v Nestville Parku očarí aj mužskú polovičku remeselným pivom a skvelou Whisky

Poznáte to. Žena chce čo najromantickejšiu svadbu, muž sa chce oženiť. Niekde medzi tým je ešte milión ďalších očakávaní od tohto špeciálneho dňa, ale prečo neskúsiť nájsť kompromis? Svadbu môžete zorganizovať aj v krásnych romantických a výnimočných priestoroch, kde si to perfektne užijú obaja novomanželia. Že žiadny taký nepoznáte? V tomto článku vám predstavím 1 kúzelné miesto, kde vedia ulahodiť predstavám ženícha a na svoje si príde aj náročná nevesta, ktorá predsalen hrá právom v tento deň hlavnú úlohu. To miesto je úžasný Nestville Park v Hniezdnom.

Svadby už nie sú to, čo kedysi. Najbližší kulturák, dedinský kostol a peší prechod medzi miestom bydliska a svadobnou sálou. Iste, mávalo to kedysi aj svoje výhody. No v súčasnosti je už svadba vnímaná ako celoživotný zážitok a to nielen pre novomanželský pár. Kto si to môže dovoliť, na svojej svadbe dopraje zážitok aj hosťom, ktorí neraz očakávajú výnimočné miesta na realizáciu svadby svojej rodiny či známych.

 

Také je aj miesto na severo-východe Slovenska, v obci Hniezdne, kde sa nachádza majestátny areál Nestville Parku. Okrem množstva rôznych atrakcií a súčastí parku (expozícia liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel, čokoládovňa, pivovar, jazdecký areál, detské ihrisko, v zime klzisko a ľadová dráha), kde môžete bežne stráviť s rodinou a deťmi aj celý deň, sa v areáli nachádza aj hala, ktorá je určená práve na takéto akcie. Z haly je výhľad na sklad Whisky, ktorá zreje v dubových sudoch. Toto miesto poskytuje zázemie pre romantickú svadbu. Nachádza sa tam veľký barový pult, za ktorým je obrovský drevený obraz, na ktorého výrobe sa podieľali rezbári z regiónu Severného spiša. Všade masívne drevo, kamenné obklady, nádherné lustre, proste priestor, ktoré vás a vašich hostí očarí na prvý pohľad. Na svoje si príde teda aj nevesta, aj ženích, ktorého môže osloviť remeselné pivo vlastnej výroby ako aj výborná Nestville Whisky. Pohľad na obrovské dubové sudy, kde zreje, navnadí chuťové bunky a zábava môže začať. Súčasťou areálu je samozrejme aj ubytovanie v Nestville Apartments, kde sa môžu ubytovať novomanželia a svadobní hostia. 

Hovorí sa, že na východe trvá svadba aj týždeň, na tomto mieste by som ja osobne vydržal svadbovať aj 2 … 

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 4 / 5. Počet hodnotení: 4

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart