Redcock bistro v Petržalke vám okrem výbornej pizze ponúkne aj pivo z remeselného pivovaru General

Bistro Redcock vlastní rodina Vörösovcov, ktorá sa rozhodla po takmer 20 rokoch svoju taliansku reštauráciu kompletne prerobiť a rebrandovať. Urobili dobre, lebo aj vďaka dobrej polohe na Panónskej ceste v Bratislave majú veľkú šancu na úspech. Prerobili vnútorné priestory, doplnili menšiu terasu a na výčap aj do mini chladničky sa rozhodli umiestniť živé pivá z remeselného pivovaru General. Ich doménou je okrem denného menu aj pizza, burger ako aj ďalšie grilované špeciality vrátane grilovanej chobotnice.

“V máji roku 2020 sme sa rozhodli, že začneme s prerábkou priestorov, čo bola iniciatíva môjho syna Richieho” – uvádza pán Vörös. Ako spomínal pri osobnom rozhovore, do prerábky sa pustili vlastnými rukami a čo najviac prác sa snažili urobiť svojpomocne, aby im ostalo dosť finančných prostriedkov na nutné investície, ktoré boli nútení riešiť skrz externých dodávateľov. “Snahou bolo recyklovať maximum materiálov, preto aj dosky na čelnej strane barového pultu sú zrecyklované dosky z pôvodnej podlahy.” – doplňa Richie, ktorý spolu s rodičmi naplno maká na rozbehnutí nového konceptu Bistra. Skrz náročné pandemické obdobie trvá množstvo vecí pomalšie, ako bol zámer, avšak rodina Vörösovcov dúfa, že sa podarí všetko dokončiť do konca tohto roku, aby boli na novú sezónu 2022 plne pripravení.

V rámci pivného menu chce ísť bistro novým a náročnejším smerom. Na výčape nájdete iba pivá z produkcie bratislavského remeselného pivovaru General, ktorý sa stal súčasťou konceptu značky a po kompletnom dokončení prerábky priestorov bude bistro pôsobiť akoby “vlajková loď” pivovaru. Na bare pribudne v jeho čelnej strane veľká vrtuľa na kolesách symbolizujúca logo pivovaru, ktoré vychádza zo Štefánikovho lietadla a celý bar z prednej strany bude pôsobiť ako také malé lietadlo. Už teraz môžete nájsť na bare aj širšie portfólio plechovkových pív pivovaru General a to čapované sa dopĺňa vždy čerstvé podľa aktuálnych zásob. To sa čoskoro umiestní aj do chladiacich boxov, ktoré sú pre remeselné pivá nevyhnutnosť.

pivovar general

Do bistra Redcock môžete počas dňa zájsť na obedové menu a vybrať si prevažne zo 4 možnosti jedla vrátane polievky a večernú A la Carte ponuku dopĺňa ešte tento týždeň aj špeciálna akcia – krídelká s pollitrom piva Grunt len za 4,90 eur (platí do stredy 15.9.2021). Večerné A la Carte menu pripravujú vždy na isté obdobie a nesmie v ňom chýbať výborná pizza, burger či grilované špeciality, vrátane grilovanej chobotnice. Na výber nájdete až 22 druhov pizze, z ktorých Richieho najobľúbenejšia je Provenciale.

Príďte na pivko a výborné jedlo do Redcock v bratislavskej Petržalke. Otvorené je každý deň okrem nedele (v sobotu iba do 17:00). Všetci ste vrelo vítaní! Rodine Vörösovcov držíme prsty, aby čo najskôr dokončili zvyšné prvky redizajnu a prerábky.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 2

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart