PREHĽADNÁ MAPA: Pivovary a gastro podniky spúšťajú rozvoz piva

Po polroku od 1. vlny prichádza tá druhá, tá silnejšia a gastro sa opäť ocitá na kolenách. Berieme túto situáciu vážne, s nesmiernou ľútosťou, pokorou a dávkou zodpovednosti opäť ako na jar pomôcť týmto pivným podnikavcom predstaviť svoje možnosti rozvozu na jednotnej mape. Situácia je o to vážnejšia, že tieto gastro podniky nemajú vidinu prichádzajúcej “pivnej” letnej sezóny, ktorá by im po otvorení dohnala tržby. Množstvo navareného remeselného piva je potrebné vypiť. Či už vo fľaškovej forme cez už zabehané e-shopy, ale aj prostredníctvom dovozu piva až ku vám domov priamo z pivovaru alebo podniku. Pomôžete im s tým? 🙂

Ak máte tip na (svoj) podnik či pivovar, ktorý robí rozvoz remeselného piva a chýba na mape, napíšte nám správu na e-mail kontakt@zivepivo.sk. Posnažíme sa do 48 hodín daný podnik zaradiť do mapy.

Link na zdielanie mapy:

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1ZjTI21n_ae5efyxCQk5-szt7aRg4oCma&usp=sharing

Pokúsime sa vám v rámci svojich časových možnosti túto mapu neustále aktualizovať, aby ste vedeli v každom regióne o nejakej možnosti ako sa dostať ku pivu.

Platné od 1.10.2020 do odvolania núdzového stavu

 

Keby ste si to predsa chceli zjednodušiť, môžete využiť aj služby nášho e-shopu Živé Pivo, cez ktorý si pivo môžete pohodlne objednať domov do ktoréhokoľvek kúta Slovenska. Počas vyhláseného núdzového stavu máme pre vás zníženú cenu dopravy na polovicu a teda ak chcete mať dopravu ZADARMO, stačí u nás nakúpiť nad 30 eur. Menšie objednávky vybavujeme s poplatkom 2,99 eur. Podľa hodnotení z portálu heureka.sk je s nami spokojných 100% zákazníkov.

“Ekonomicky to zníženie ceny dopravy pre nás nie je vôbec rentabilné, avšak cítime veľkú zodpovednosť a potrebu spolupatričnosti, za účelom podpory predaja remeselného piva a tiež poďakovania sa týmto našim verným zákazníkom” – hovorí Ján Staškovič, zakladateľ Živé Pivo

POZNÁMKA: Je možné, že kuriérska spoločnosť bude v najbližších dňoch a týždňoch preťažená a vaše balíky nedorazia ako obvykle nasledujúci deň (pri objednávke do 12:00), ale až v priebehu ďalšieho dňa. Status doručenia môžete sledovať v rámci portálu DPD (link vám príde v správe).

Darčekové poukazy

Výhodné multipacky

Pivný MYSTERY box

Close Menu
×
×

Cart