Rozvoz piva po celom Slovensku s dopravou zadarmo

Vonku zúri druhá vlna pandémie a hygienici sa opatreniami snažia eliminovať ďalšie šírenie koronavírusu. Opatrenia sa dotkli aj samotného piva. Podniky nesmú byť otvorené dlhšie ako do 22:00 a pandemická komisia spolu s predstaviteľmi vlády vyzývajú ľudí, aby minimalizovali svoj pobyt na verejnosti. My sme pripravili malú podporu pre tých, ktorí sa snažia ostať doma v bezpečí, ale zároveň si chcú naďalej vychutnávať obľúbený nápoj. Počas núdzového stavu sme nížili cenu dopravy na polovicu a každý crafto-pič, ktorý nakúpi v našom e-shope nad 30€ dopravu ZADARMO.

Mnohí z vás si zvykli na možnosť objednať si pivo online a vychutnať si ho v pohodlí a bezpečí svojho domova. Je to naozaj jednoduchý spôsob, ako si zabezpečiť svoj pivný pitný režim v tejto hektickej dobe. Pred 1. vlnou pandémie sme pomohli podnikom a pivovarom odprezentovať možnosti rozvozu a mapu, ktorú sme vytvorili, využilo množstvo fanúšikov remeselného piva na objednávky piva k sebe domov, zväčša vo svojom regióne. Náš e-shop vznikol v tej najťažšej fáze uzavretia ekonomiky a len vďaka vám sme z neho vybudovali stabilný rastúci podnik. Teraz je teda našou milou povinnosťou sa vám odvďačiť a preto minimálne do ukončenia núdzového stavu sme sa rozhodli výrazne zvýhodniť dopravu pre vás všetkých. Pri nákupe do 30 eur je cena dopravy 2,99 eur a ak nakúpite nad 30 eur, doprava je úplne zadarmo. Samozrejmosťou je doprava do všetkých kútov Slovenska. O rýchle doručenie sa stará kuriérska spoločnosť DPD, ktorá ručí za to, že sa pivná zásielka nerozbije. Vychladené pivko dôkladne zabalíme do špeciálnych krabíc určených na doručovanie sklenených fliaš. Zásielky expedujeme kuriérovi ešte v ten deň, ak je objednávka prijatá do 12:00 a nasledujúci deň je u vás. Nezabudnite na to, že aj doma je pivo potrebné udržiavať v chlade.

Lokálny a regionálny rozvoz

O doručenie piva v Trnave a okolí sa postaráme my osobne našim rozvozom, ktorý robíme každý pracovný deň. Stačí jednoducho zadať objednávku do 16:00 a ešte v ten deň si môžete vychutnať pivo z celého sveta. Ak ste z Bratislavy a blízkeho okolia smerom na Trnavu, každý piatok večer vozíme aj tento smer osobne my. Stačí objednať medzi štvrtkom 12:00 až piatkom 14:00.

A aké pivo si vybrať?

Nuž výber je vždy široký. Sú pivá, ktoré mávame často, avšak každý týždeň naskladňujeme množstvo noviniek. Za vyše polroka sme ku vám doručili už vyše 500 rôznych pív z vyše 10 krajín sveta. Od štandardných ležiakov, cez najobľúbenejší pivný štýl IPA či netradičné skvosty ako v sudoch odležané špeciály typu Lambic či Sour. Každý výrobca či distribútor ponúka niečo zaujímavé a snažíme sa radiť a sledovať recenzie, aby sme vybrali vždy to najlepšie.

Remeselné pivo voláme “živé” aj preto, lebo väčšinou má kratšiu životnosť a tak sa môže stať, že vám domov dojde aj pivo, ktoré má už len 2-4 týždňovú záruku, no sú aj také, čo majú záruku 6-12 mesiacov. Všetko závisí od spôsobu fľaškovania resp. plechovkovania. Upozorňujeme, že pivo s kratšou zárukou je teda zdanlivo čerstvejšie, no zároveň apelujeme na fakt, že je to doba minimálnej trvanlivosti. Preto mnohé pivá aj po záruke chutia výborne, tak akoby boli stočené deň dozadu, no stať sa môže samozrejme aj to, že pivo s akoukoľvek prípadne aj dlhšou zárukou stratí svoju chuť, skysne či stratí nasýtenosť. Budeme radi za akúkoľvek spätnú väzbu, ktorú nám dáte a ktorú následne posúvame samotným pivovarom či distribútorom. Aj keď sa to stáva ojedinele, občas nám napíšete o negatívnej skúsenosti. Vtedy radi skompenzujeme vašu nepríjemnú skúsenosť s vybraným pivom nejakou náhradou.

Na záver už len posledná myšlienka. Žite zdravo, pite v rozumnej miere a správajte sa zodpovedne. Na zdravie!

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart