Pivstagramoviny: Výber júnových príspevkov

V pravidelnej rubrike #pivstagramer prinášam júnové zhrnutie zaujímavých hodnotení pív a komentárov. Našli sme zaujímavé novinky zo Spiša, doma varené pivo ale aj zaujímavé edície pív. Veď, pozrite sa sami.

Titulná fotka pochádza tentokrát z dielne –  Beer Happy, ktorý je zároveň vášnivým domovaričom a vo svojom príspevku zhodnotil aj svoje vlastné pivo.

Sompivo (follow TU) si naložil do pohára 2 kúsky spolupráce Parom a Šilker’s Brewery – IPA či NEIPA Vol.1 a Piňacolada. Pravdepodobne oxidáciou ovplyvnené plechovky ho veľmi nepresvedčili, pozrite si hodnotenie na jeho profile.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SomPivo (@sompivo)

Pivný dobrodruh (follow TU) ochutnal Viking ONÉ IPA, čo je dvakrát za studena chmelená Milkshake NEIPA 16° z dielne spolupráce Stupavar a Maroma.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lukáš Polák (@pivny.dobrodruh)

Pivný bloger (follow TU) sa za posledný mesiac venoval ochutnávaniu pív, ale nestíhal o tom veľmi postovať. Áno, hovorím o sebe. Nestíhal som veľmi postovať, lebo nebol veľmi čas a priorita sa točila okolo portálu Živé Pivo, na ktorom som si za posledné 2 mesiace fakt veľmi makol. Pripravujem však niekoľko postov, ktoré výjdu snáď ešte do konca júna. V každom prípade som si zažil tento víkend skvelú akciu Trnavská 13, na ktorej som sa zúčastnil aj pracovne aj osobne a s chalanmi, ktorí to organizujú, som sa dohodol na väčšej dlhodobej spolupráci v oblasti marketingu a prípravy eventu. Celkovo Živé Pivo je veľký podporovateľ tohto eventu.

Pivné putovanie (follow TU) v piv Tatráš IPL od popradského pivovaru Tatras objavil jeho horké a plné chute.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @pivneputovanie

Craftbeer gadžo (follow TU) objavil ako jeden z prvých pivo Spišský hrad APA od kočovného pivovaru Villa Saxorum pod taktovkou Štefana Ondika. Sám idem v piatok okolo Spišského podhradia a tak sa stavím po jedno pivko aj ja a rovno nejaký ten burger.

Beer Happy (follow TU) je veľký nadšenec domáceho varenia piva a preto aj z jeho príspevkov vyberáme práve ten, kde zhodnotil svoje vlastné pivo Verdant IPA, ktoré som mohol ochutnať aj ja. Ako dopadlo? Not great, not terrible 🙂

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BeerHappy (@beerhappy_sk)

Pivný denník (follow TU) ochutnal Samaela (Double IPA) od Hellstork, ktorý mu naozaj veľmi sadol. Ukrytý alkohol, príjemná horkosť, nálož ovocia.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivný denník (@pivny_dennik)

Shakesbeer.sk (follow TU)  na svojom profile úspešne pokračuje s postovaním rozhovorov s pivovarmi. Zhodnotil aj množstvo ďalších pív a podobne ako aj ostatní s výnimkou mňa postuje o dušu. Za neho sme si opäť vzali do článku hodnotenie poľského pivovaru Funky Fluid a jeho pivo Crazy Hazy IPA, pretože to je také to pivo, na ktoré sú istotne mnohí zvedaví. Práve je v Beer Station dokonca akcia na futbalový pivný EUROBOX s 24 pivami a 20% zľavou od tohto pivovaru. Viac čítajte TU.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shakesbeer (@shakesbeer.sk)

DannyHillBeer (follow TU) skúšal všetky 3 kúsky od Šilker’s Brewery (Tik-Tak, Česko, Slovensko) a na jeho profile môžete pozrieť, ako dopadli.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DannyHillBeers (@dannyhillbeers)

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart