Padre Brewing Company

Kočovný pivovar Košice, Slovensko

Príbeh pivovaru

Naše začiatky sa datujú do roku 1996, kedy sme navštívili Britské ostrovy. Rozmanitosť a jedinečnosť pivných štýlov, neznámých v našich končinách nám zmenila život. Rozhodli sme sa študovať a spoznávať tento pestrý svet piva, skúsiť navariť vlastné pivo a v budúcnosti si splniť sen, mať vlastný pivovar.

Varíme pivá s jedinečnou a nenapodobniteľnou chuťou, s výraznými arómami. Inšpiráciou sa nám stalo “craft brewing” hnutie so svojou voľnou interpretáciou pivných štýlov. Pivá sú čisté a skutočne prirodzené. Pri ich výrobe sa konzervačné látky, umelé farbivá či chuťové náhrady nepoužívajú. Pivá sú varené  zo sladov a chmeľov pochádzajúcich zo všetkých kútov sveta, či už Austrálie, Ameriky, Európy alebo dokonca Ázie.

Sme lietajúci pivovar, spojenie domovaričského nadšenia a remeselného majstrovstva ozajstného pivovaru, túžba zanechať nezmazateľnú stopu v slovenskom pivovarníctve, chuť a odhodlanie predstaviť vlastné receptúry širšej verejnosti.

Sme lietajúci pivovar, nemáme vlastné priestory a technologické zariadenia, prenajímame si voľné kapacity reálnych „kamenných“ pivovarov, kde pod dohľadom miestneho sládka varíme naše vlastné vyskúšané receptúry.

Kontakt

+421 903 873 209
Firma:
Adresa:
Krupinská 2236/4, 04001 Košice
Distribútor:
Telefón:
+421 903 873 209
E-mail:
obchod@padre.sk

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart