Originálny darček: V rámci pivného zážitku si vyberiete pivo z portfólia pivovaru a navaríte ho spolu so sládkom

Hľadáte pre svojho milého alebo milovanú originálny darček? Čo tak vymyslieť taký zážitok, na ktorý je len tak ľahko nezabudne? Predsa len jedna vec je kúpiť zaujímavý pivný set z obľúbeného slovenského remeselného pivovaru a vec druhá je kúpiť možnosť si pivo v tomto pivovare navariť spolu so sládkom.

Ak ste náhodou nevedeli, piešťanský remeselný pivovar ŽiWELL ponúka práve takúto možnosť vo svojom e-shope.

Čo je zahrnuté v takomto darčeku?

Po predošlej dohode termínu a typu vareného piva sa dostavíte v skorých ranných hodinách do pivovaru v Piešťanoch a začína sa skutočný pivný zážitok, na ktorý si je potrebné pripraviť celý deň, nakoľko to môže trvať od 8 až do 12 hodín. Počas varenia vám je vysvetlená celá pivovarská technológia a proces varenia. Vami vybrané obľúbené pivo z portfólia pivovaru tak môžete zažiť a objaviť viac ako len vo výslednej verzii, v pohári. Uvidíte ako pivo vzniká od počiatku varenia, šrotovania sladu až po finálne uvarenie, čo môže končiť napr. studeným chmelením. Medzitým ho môžete ochutnať v štádiu mladiny, ale takisto aj zájsť medzi CK tanky, kde sa možno práve toto pivo nachádza v “tanku”, z ktorého budete mať takisto možnosť ochutnať. Samozrejmosťou je pitný režim počas celého dňa, ako aj výborný obed v reštaurácii, ktorá je súčasťou pivovaru. Po dozretí piva môžete znovu prísť a nafľaškovať si 6 fliaš vami navareného piva.

Tento pivný zážitok stojí 99 eur a kúpite ho TU.

Pivovar ŽiWELL ponúka v rámci svojho e-shopu aj ďalšie darčeky. Jednak si varenie môžete za príplatok 51 eur užiť aj vo dvojici alebo sa ako partia kamarátov či kolegov môžete vybrať na prehliadku pivovaru spojenú s degustáciou. Tá trvá približne 45-60 minút a minimálny počet osôb je 4. Súčasťou je ochutnávka pív priamo z tanku ako aj ochutnávka z degustačnej dosky, na ktorej vám pripravia 4 až 6 čapovaných pív z portfólia pivovaru.

Ak máte chuť na piešťanské pivo a chceli by ste si ho užiť doma, objednať si môžete aj zaujímavé pivné balíčky. V ponuke sú rôzne balíčky v baleniach s 12 plechovkami o objeme 0,44l, 12 fľaškami o objeme 0,33l alebo 6 fľaškami o objeme 0,75l.

Balíček pivného klasika má v balení Staročeský ležiak 12° vo verzii s plechovkami alebo Staročeský ležiak 10° vo verzii s 0,33l či 0,75l fľaškami.

Balíček pivného gurmána má v balení Staročeský ležiak 12° / Staročeskú desiatku, Vandal IPA 14° a APAč 13°.

Balíček pivného zvedavca má v balení rôzne už spomínané alebo ďalšie pivá z portfólia pivovaru ŽiWELL podľa aktuálnej dostupnosti, vrátane rôznych noviniek.

Ak máte doma nejakého pivného klasika, zvedavca, gurmána či dokonca fajnšmekra, ktorý by sa rád naučil variť pivo, v e-shope na ZIWELL.SK  si určite vyberiete ten správny darček. Pri nákupe nad 50 máte navyše DOPRAVU ZDARMA.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart