Obľúbený remeselný pivovar Čierny kameň plní svoje pivo do plechoviek a vo vianočnom balení poriadne priostrilo

Čierny kameň z Liptovských Revúc je ďalším slovenským remeselným pivovarom, ktorý svoje pivo začal plniť do stále obľúbenejšieho obalu na pivo – do plechoviek. Celkovo pôjde až o 5 pív z ich portfólia a aktuálne aj darčekové balenie s chilli omáčkou. Kúpite v pivovare, 100 pív a Beer Station.

Za dizajnom plechoviek stojí Maťo Fek, ktorý sa podieľal na tvorbe dizajnu aj pri iných slovenských remeselných pivovaroch. O plnenie piva do plechoviek sa postarajú chlapci z Craft33 z Brna. Plechovky si budete môcť kúpiť jednak priamo v pivovare, ale objavia sa aj v ponuke pivotéky 100 pív a v e-shope Beerstation.sk

Súčasťou portfólia je aj novinka – TARSDouble Dry Hopped IPA so 100 IBU a obsahom alkoholu 7,5%, ktorá vznikla spoluprácou pivovaru Čierny kameň, Hellstork a Just Relax Brewery. V portfóliu pivovaru ostanú aj fľaškové pivá, avšak iba Ležiak a Maťkov ročník marzen.

Ponuku týchto pív nájdete už od stredy v pivotéke 100 pív.

Toto “čistokrvné pivo z divočiny” (ako uvádza pivovar na svojom facebooku) nájdete vo vybraných podnikoch či v pivovare aj v darčekovom balení, do ktorého ako darček pribalili aj Tri chilli “Jolokia”, čo je stredne pálivá chilli omáčka z farmy z Liptova. Ide o mladú rozvíjajúcu sa slovenskú značku nachádzajúcu sa v srdci Liptova, založenú priateľmi s obľubou v chilli a všetkým čo s ním súvisí.

“Naše produkty sú vyrobené z najkvalitnejších surovín a chilli papričiek z celého sveta. Na chuť si prídu aj najväčší gurmáni a milovníci ostrých jedál. Na teplú aj studenú kuchyňu to všetko môžete nájsť práve na našej stránke. Produkty sú vhodné ku všetkým pokrmom od grilovaného mäsa a syru, polievky, šaláty a bez pochýb aj ako krásny darček pre pánov milujúcich naozaj pikantnú chuť.” – uvádza spoločnosť TRI CHILLI na svojom webe.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart