NILIO potvrdilo svoje kvality a získalo prestížne svetové ocenenia GREAT TASTE

Great Taste je najväčšia a najdôveryhodnejšia akreditačná schéma pre potraviny a nápoje. Podporuje a propaguje výrobcov potravín a nápojov, veľkých aj malých, a poskytuje kupujúcim a milovníkom jedla spoľahlivé odporúčania na jedlá a nápoje skvelej chuti. Medzi jednu z mála firiem na Slovensku venujúcim sa remeselnému pivu a produktom súvisiacim s pivom sa zaradil aj nealkoholický pivovar Nilio.

V tohtoročnom ocenení NILIO získalo:

Čo presne znamenajú hviezdy GREAT TASTE?

  • 1 hviezda: Jednoducho chutné – Jedlo/nápoj, ktorý má fantastickú chuť
  • 2 hviezdy: Vynikajúce – Nad rámec lahodného
  • 3 hviezdy: Znamenité – Výnimočne chutné jedlá

Viac informácií o GREAT TASTE nájdete na tomto linku.

Toto ocenenie môže prispieť citeľne zvyšujúcej sa popularite produktov NILIO a podporí misiu pivovaru predstavenia vysoko kvalitných nealkoholických pív, ktorú reprezentujú.

Certifikáty GREAT TASTE pre NILIO produkty nájdete na najbližších obrázkoch:

 

V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI, V SRDCI LIPTOVA, VZNIKOL V ROKU 2020 PIVOVAR NILIO ZAMERANÝ NA KVALITNÉ NEALKOHOLICKÉ PIVO. PRVÁ MYŠLIENKA ZALOŽENIA REMESELNÉHO PIVOVARU NILIO SA ZRODILA POČAS LETNÉHO POSEDENIA DOBRÝCH KAMARÁTOV, MILOVNÍKOV TOHTO UNIVERZÁLNEHO NÁPOJA ZDRAVIA A DLHOVEKOSTI. NAŠIM ZÁUJMOM BOLO PONÚKNUŤ NIE LEN ŠPIČKOVÉ ALKOHOLICKÉ PIVO, ALE TAKTIEŽ VYTVORIŤ NEALKOHOLICKÉ PIVO S PLNOU CHUŤOU, KTORÁ JE CHARAKTERISTICKÁ PRE MODERNÉ KRAFTOVÉ PIVÁ.

JEDINEČNÁ RECEPTÚRA BOLA VIAC AKO DVA ROKY PRIPRAVOVANÁ NAŠÍM SLÁDKOM JURAJOM VONGREJOM, KTORÝ SVOJÍM UMENÍM VYCIBRIL RECEPTY PLNÉ CHUTÍ A VÝNIMOČNÝCH VÔNÍ. NILIO JE VYSOKOKVALITNÝ PRODUKT, KTORÉHO CIELOM JE DOPRIAŤ GASTRONOMICKÝ ZÁŽITOK VŠETKÝM MILOVNÍKOM PIVA POČAS PRACOVNÉHO OBEDU, PRED VÝDATNÝM ŠPORTOVÝM VÝKONOM, ČI JAZDOU V AUTE. VĎAKA JEHO RECEPTÚRE JE CHUŤ PIVA NILIO PIVÁRSKYM ZÁŽITKOM.

V prípade záujmu o pivo neváhajte navštíviť web pivovaru Nilio (www.nilio.sk) alebo zavolať na t.č. +421 903 305 934 (Matúš Kozina).

ZDROJ – Text a fotky: Pivovar Nilio, tlačová správa

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart