Navoďte si atmosféru tropov s 2 novinkami z pivovaru General, teraz aj so zľavovým kódom

Radi by sme vám predstavili 2 novinky z dielne Pivovar General, ktorý navyše prináša špeciálnu zľavu 10% s kódom “generalnapivo”, ktorú môžete využiť v e-shope až do 23.12.2021. Mimochodom, vedeli ste, že pri nákupe nad 20€ máte dopravu v rámci Bratislavy s dovozom do 24 hodín úplne zdarma?

Aloha Gose

Gose s pridaným ibištekom, himalájskou soľou a poctivou dávkou chmeľu. Má osviežujúcu kyslosť vyladenú voňavým ibištekom, doplnenú zaujímavou kvetinovou farebnosťou.

Huhaha Tropical Stout (Limitovaná edícia jedinečného stoutu)

Huhaha má arómu nugátu, kokosu a čokolády v spojení s tónmi melasy, karamelu a tmavého ovocia. To je kus exotiky v každom dúšku.


Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart