Nakrúcali sme reportáž vo Wyware

Dnešný deň sme spolu s tímom z Trnavskej televízie MTT strávili v pivovare Wywar v Holíči. Teší nás, že sme sa spolu s Martinom a Jánom Kadlecom, spolumajiteľmi pivovaru, osobne stretli a porozprávali na rôzne témy a zároveň priblížili aj mnohým fanúšikom tento pivovar, jeden z najlepších na Slovensku, pretože sme nahliadli aj s kamerami do jeho vnútra.

Táto reportáž z cyklu “TV seriál o pive” na našom webe bola s Jankom dohodnutá už na aprílovom Salóne piva a až dnes, pár dni pred septembrovým salónom, sa nám ju podarilo zrealizovať. Nie je to však obyčajná reportáž. Skrýva sa za ňou záujem rozšíriť spoluprácu a priblížiť hlavne Trnavákom zákulisie tohto pivovaru a jeho histórie či portfólia. Táto krátka reportáž bola natočená pri príležitosti navrátenia piva Jozef II. 10° do stálej ponuky v Beer Station Trnava a tiež nášmu záujmu v rámci projektu Živé Pivo viac oživiť kontakt s predstaviteľmi pivovaru. Najneskôr od 1. októbra sa teda Jozef “po dovolenke” vráti a až do konca roka budeme aktívnejšie v Trnave mediálne podporovať pivovar Wywar.

Po mojej prvej návšteve pivovaru som ostal poriadne pivne naladený. Očarili ma veľké priestory celého areálu, krásne dobové priestory reštaurácie Jozef II. ako aj pizzerie s pivovarom. Popri svadobnej sále je k dispozícii aj veľkorysý priestor “Pivnej sály” na firemné akcie či menšie väčšie oslavy. Som si istý, že celovečerná ochutnávka pív s partiou musí stáť za to. Viac už čoskoro vo video reportáži, pre ktorú nám poskytol predstavenie pivovaru Martin Kadlec.

Tešíme sa na novinky, ktoré Wywar predstaví na Salóne piva. Prezradíme, že pôjde o ovocný ejl s pridanými marhuľami.

"Pivo bez paľenky, vyrucené peňeži"

Fľaškové pivo

Plechovkové pivo

5l Párty súdky

Close Menu
×
×

Cart