Nakrúcali sme reportáž vo Wyware

Dnešný deň sme spolu s tímom z Trnavskej televízie MTT strávili v pivovare Wywar v Holíči. Teší nás, že sme sa spolu s Martinom a Jánom Kadlecom, spolumajiteľmi pivovaru, osobne stretli a porozprávali na rôzne témy a zároveň priblížili aj mnohým fanúšikom tento pivovar, jeden z najlepších na Slovensku, pretože sme nahliadli aj s kamerami do jeho vnútra.

Táto reportáž z cyklu “TV seriál o pive” na našom webe bola s Jankom dohodnutá už na aprílovom Salóne piva a až dnes, pár dni pred septembrovým salónom, sa nám ju podarilo zrealizovať. Nie je to však obyčajná reportáž. Skrýva sa za ňou záujem rozšíriť spoluprácu a priblížiť hlavne Trnavákom zákulisie tohto pivovaru a jeho histórie či portfólia. Táto krátka reportáž bola natočená pri príležitosti navrátenia piva Jozef II. 10° do stálej ponuky v Beer Station Trnava a tiež nášmu záujmu v rámci projektu Živé Pivo viac oživiť kontakt s predstaviteľmi pivovaru. Najneskôr od 1. októbra sa teda Jozef “po dovolenke” vráti a až do konca roka budeme aktívnejšie v Trnave mediálne podporovať pivovar Wywar.

Po mojej prvej návšteve pivovaru som ostal poriadne pivne naladený. Očarili ma veľké priestory celého areálu, krásne dobové priestory reštaurácie Jozef II. ako aj pizzerie s pivovarom. Popri svadobnej sále je k dispozícii aj veľkorysý priestor “Pivnej sály” na firemné akcie či menšie väčšie oslavy. Som si istý, že celovečerná ochutnávka pív s partiou musí stáť za to. Viac už čoskoro vo video reportáži, pre ktorú nám poskytol predstavenie pivovaru Martin Kadlec.

Tešíme sa na novinky, ktoré Wywar predstaví na Salóne piva. Prezradíme, že pôjde o ovocný ejl s pridanými marhuľami.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart