Kočovný remeselný pivovar Beer Division sa predstaví v trnavskej Vodarni

Po realizácii 1. pivného kvízu v trnavskom podniku VODAREN craft bistro sa uskutoční ďalšia zaujímavá udalosť v spojení s remeselným pivom. Fanúšikom živého piva v Trnave sa predstaví remeselný kočovný pivovar Beer Division so svojimi 4 skvelými vrchne kvasenými pivami a osobne o nich prídu porozprávať na tzv. TAP TAKE OVER víkend Mišo so Samom.

Od štvrtku 21.11. až do nedele 24.11. (resp. vypredania zásob) si zákaznícu vo Vodarni nájdu na 4 pípach pre remeselné piva až 4 vrchne kvasené pivá. Počas piatkového večera od 18:00 príde osobne aj Mišo so Samom, ktorí sa starujú o výrobu piva a jeho distribúciu a ktorí nám svoje pivá postupne predstavia a zodpovedajú všetky vaše zvedavé otázky. Fanúšikov živého piva prevedú príbehom a vlastnosťami všetkých 4 predstavovaných pív.

Portfólio pív na TAP TAKE OVER

Kanibal 14° – American Red Ale (6,0% obj. IBU:30, EBC: 35)

Nefiltrovaný nepasterizovaný pivný špeciál červenej farby. Vyvážená horkosť austrálskych chmeľov je doplnená karamelovými jačmennými sladmi a ovseným sladom. Arómu určuje austrálsky chmeľ Enigma.

Nemesis 14°- American IPA (6,6% obj. IBU:55 EBC: 15)

Nefiltrovaná nepasterizovaná – American IPA. Citrusy, mandarínky a vôňa ďalšieho tropického ovocie sprevádza nadupaná horkosť.

Hazy JayZee 12° – hazy pale ale (5,8%obj. IBU: 25, EBC: 15)

Nefiltrovaný nepasterizovaný hazy pale ale profil piva je kalný,ľahké , osviežujúce pivko s citrusovou arómou

Mango Land 15,5° -Fruit IPA (7,6%obj.)

Nefiltrovaná nepasterizovaná Fruit IPA naša najčerstvejšia novinka s mangovým pyré s ktorým sme vôbec nešetrili a je tam poriadne cítiť. Použili sme tam americké chmele Simcoe a Citra.

Vstup na piatkovú diskusiu je samozrejme zdarma, pivo sa bude čapovať štandardne, ako aj v ochutnavkovej verzii 4x po 0,1l.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart