Kočovný remeselný pivovar Beer Division sa predstaví v trnavskej Vodarni

Po realizácii 1. pivného kvízu v trnavskom podniku VODAREN craft bistro sa uskutoční ďalšia zaujímavá udalosť v spojení s remeselným pivom. Fanúšikom živého piva v Trnave sa predstaví remeselný kočovný pivovar Beer Division so svojimi 4 skvelými vrchne kvasenými pivami a osobne o nich prídu porozprávať na tzv. TAP TAKE OVER víkend Mišo so Samom.

Od štvrtku 21.11. až do nedele 24.11. (resp. vypredania zásob) si zákaznícu vo Vodarni nájdu na 4 pípach pre remeselné piva až 4 vrchne kvasené pivá. Počas piatkového večera od 18:00 príde osobne aj Mišo so Samom, ktorí sa starujú o výrobu piva a jeho distribúciu a ktorí nám svoje pivá postupne predstavia a zodpovedajú všetky vaše zvedavé otázky. Fanúšikov živého piva prevedú príbehom a vlastnosťami všetkých 4 predstavovaných pív.

Portfólio pív na TAP TAKE OVER

Kanibal 14° – American Red Ale (6,0% obj. IBU:30, EBC: 35)

Nefiltrovaný nepasterizovaný pivný špeciál červenej farby. Vyvážená horkosť austrálskych chmeľov je doplnená karamelovými jačmennými sladmi a ovseným sladom. Arómu určuje austrálsky chmeľ Enigma.

Nemesis 14°- American IPA (6,6% obj. IBU:55 EBC: 15)

Nefiltrovaná nepasterizovaná – American IPA. Citrusy, mandarínky a vôňa ďalšieho tropického ovocie sprevádza nadupaná horkosť.

Hazy JayZee 12° – hazy pale ale (5,8%obj. IBU: 25, EBC: 15)

Nefiltrovaný nepasterizovaný hazy pale ale profil piva je kalný,ľahké , osviežujúce pivko s citrusovou arómou

Mango Land 15,5° -Fruit IPA (7,6%obj.)

Nefiltrovaná nepasterizovaná Fruit IPA naša najčerstvejšia novinka s mangovým pyré s ktorým sme vôbec nešetrili a je tam poriadne cítiť. Použili sme tam americké chmele Simcoe a Citra.

Vstup na piatkovú diskusiu je samozrejme zdarma, pivo sa bude čapovať štandardne, ako aj v ochutnavkovej verzii 4x po 0,1l.

"Pivo bez paľenky, vyrucené peňeži"

Darčekové poukazy

Výhodné multipacky s darčekom

Pivný MYSTERY box

Close Menu
×
×

Cart