Jarná IPA Awakening je pivo navarené pod značkou Leoohm Levitation Brewery v Nachmelenej Opici

Predstavujeme Vám nový projekt spolupráce pivného distribútora Luch Pezinok s pivovarom Nachmelená opice. Ich dlhoročná spolupráca nadobúda ďalší rozmer s cieľom pre každé z ročných období navariť jeden pivný špeciál. Tieto kooperačné pivá s českým pivovarom varia pod svojou novou značkou Pivovar Leoohm, za receptúrou a varením stojí Radoslav Laky.

Ako prvý špeciál je vonku jarná IPA 𝐈𝐏𝐀 𝐀𝐰𝐚𝐤𝐞𝐧𝐢𝐧𝐠 𝟏𝟔°, s citrusovo-korenistými tónmi a 7% ABV. Táto IPA je špeciálna v tom, že pri varení použili iné kvasnice a to z White Labs, ktoré osviežujú charakter piva. Na studené chmelenie boli použité chmele Citra, Chinook, Columbus a Centennial. Práve výber chmeľov pivu udáva skôr korenistejšiu arómu, ktorá je samozrejme doplnená citrusovými tónmi. Prvé reakcie na pivo nájdete na UNTAPPD.

Viac detailov o pive nájdete TU.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 2

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart