Na streche Tržnice Nivy už pár dní zažijete Beer Station Fest s kopou dobrého jedla a remeselného piva

V dňoch 20 až 22.5.2022 (piatok až nedeľa), sa na streche Tržnice Nivy uskutoční prvý ročník festivalu Beer Station Fest, ktorý bude plný kvalitného remeselného piva. Okrem toho sa môžete tešiť na kopu grilovaného jedla, skvelý sprievodný program a najmä veľa zábavy.

Festival otvorí svoje brány pre návštevníkov v piatok o 14 hod., na výčapoch sa objavia kúsky z niekoľko desiatok slovenských, českých, ale aj ďalších zahraničných pivovarov. Najrôznejšie štýly od ležiakov cez kyseláče, IPA, NEIPA, stout, až po tie najbláznivejšie kúsky v podobe hustých pivných smoothie. Na ktoré pivovary sa môžete tešiť? Bude ich veľa! Funky Fluid, Sibeeria, Raven, Antoš, Mazák, Wywar, Unorthodox Brewing, Čierny Kameň, Nilio, Herrenwald, Rye Island, Voodoo Brewery, Baran, Hellstork, Zichovec a mnoho ďalších!

O program a dobrú zábavu sa postará DJ, v piatok vystúpia stand up-isti Jakub Zitron Ťapák a Matej Makovický, v sobotu do rytmu zahrá kapela Prešporskí junáci. Okrem toho sa môžete tešiť aj na live vysielanie slovenských hokejistov na MS 2022 v ľadovom hokeji. Čapovať sa bude do pohárov s objemom 0.2dcl a tie si budete môcť oplachovať alebo vymienať priamo na mieste. Na výber budú 3 druhy. Vstupné je zdarma, platiť sa bude len vrátna záloha za pohár vo výške 4€.

Na festivale vám do rytmu bude hrať DJ La Bors:

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LA BORS 〄 (@iamlabors)

Čakáme vás:

  • Piatok 14 – 22h
  • Sobota 11 –  22h
  • Nedeľa 11 – 20h

Viac info o festivale sledujte tu:

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart