Vyrazte na cyklopotulky Spišom a vyhrajte elektrický horský bicykel v Bistro Coffee Pub v Smižanoch

V rámci projektu Byť na pive je výhra bola spustená nová súťaž o hodnotné ceny, ktorá prebieha v Bistro Coffee&Pub v Smižanoch. Vyhrať môžete nový elektrický horský bicykel, sudy piva Bakalář a ďalšie hodnotné ceny. Zájdite si na výlet bicyklom na rôzne turistické cyklotrasy v Spišskom regióne a v bistre si za každý 10 eurový účet vypýtajte pečiatku na hraciu kartu, ktorú získate na bare. Ak nazbierate 5 pečiatok, ste v hre!

Jedinečné Bistro nájdete na Tatranskej ulici na okraji Smižan, v priamej blízkosti cyklotrasy. Na pípach široký výber pív značky Bakalář a rôzne remeselné špeciály. V ponuke jedál nájdete raňajkové menu, skvelá káva, pečené kolená, rebrá, burger, grilované krídelka a rôzne iné jedlá.

Súťaž trvá od stredy 27.4.2022 do 29.5.2022. Žrebovanie prebehne počas akcie pri príležitosti Dňa detí 4.6.2022. Viac o súťaži môžete zistiť na tomto odkaze.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart