Craft Beer Fest v Žiline bude tento víkend ecofriendly

Na návštevníkov Beer Fest v Žiline bude čakať 6 stánkov s remeselným pivom a niekoľko stánkov s jedlom. Medzi pivovary a vystavovateľov, ktoré sa zúčastnia, patria Beer Station, Československá pivotéka, Beervana, Simeon, Berhet a ŽiWELL. Predpredaj lístkov končí vo štvrtok.

Podujatie je ecofriendly, čo znamená, že sa nepoužívajú žiadne plasty a všetko je z recyklovatelných materiálov alebo sklo. Nápad vznikol len 2 mesiace dozadu a momentálne finišujeme prípravy. Bude to pod veľkym stanom 60×15 metrov, ktorý bude vyhrievaný. Všetko pod jednou strechou: jedlo – tradičné pečené kolená, klobásy, burgre, ale bude aj zastúpenie sladkých pokrmov ako Pan waflička – wafle a palacinky.

Pre všetkých, ktorí maju radi klasické pivárske pochúťky prinášame skvelé rajecké nakladané syry a utopencov. Rajecký nakladaný syr je to najlepšie čo si ku pivu môžete želať.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart