Jozef II. sa po dovolenke vracia do prevádzky Beer Station Trnava

Do stálej ponuky pív v Beer Station v Trnave sa znovu zaradí najikonickejšie pivo z pivovaru Wywar – JOZEF II. 10°. V rámci októbrovej ponuky v Trnave nájdete tiež stálice ako Vandal IPA 14° od piešťanského pivovaru ŽiWELL, Clock APA 12° od pivovaru Clock, Oktoberfest bier 13° od Erdingeru a konečne už aj novú várku India IPA 15° od brnenského pivovaru Lucky Bastard.

“Základom našej produkcie je desiatka spodne kvasená, čiže tradičné výčapné pivo Jozef II. Je to v podstate základom produkcie každého pivovaru, pretože desiatka je všeobecne na Slovensku medzi konzumentmi veľmi obľúbená. Toto pivo je zvláštne aj tým, že používame omnoho vyššie množstvo chmeľu a tým pádom aj horkosti do tohto piva ako je u iných desiatok, ktoré sú na trhu.” – uvádza Martin Kadlec, spolumajiteľ pivovaru Wywar.

Medzi viac než 150 vyrobených pív sa v pivovare Wywar zaradili aj také, ktoré získali prvé miesta na prestížnych súťažiach Pivná korunka či Zlatá pivná pečať. “Spolupracujeme externe s viacerými sládkami, napríklad s Tomášom Březinom, ktorý aj k nám priniesol aj, spolupracoval pri príprave piva, ako je IPA Screaming Bitch 15° či 15 Years in Hell, ktoré takisto sú veľmi populárne na slovenskom trhu a dostávajú sa do stálej produkcie aj u nás a takisto aj v prevádzkach, kde ho teda je možné zakúpiť.” – dopĺňa Martin Kadlec.

Spomínané pivá môžete ochutnať aj v prevádzkach Beer Station, kde vám chutné pivo načapujú do fliaš, a tie si môžete odniesť so sebou. V priebehu jesene sa na prevádzke vystrieda viacero rôznych pív od pivovaru Wywar, najmä obľúbené vrchne kvasené pivá a vynikajúce ležiaky, okrem spomínaného Jozefa. Spolu so zaradením Jozefa do ponuky sa na prevádzke objavia aj rôzne špeciály od Damián Beer&Ale, ako aj rôzne pivá od českého pivovaru Permon, či chorvátskeho The Garden či iných špeciálov od daného distribútora.

Zvyšovanie kapacity výroby v Holíči

“Neustále sa snažíme počúvať našich zákazníkov, aké sú spätné ohlasy, čo im všetko chutí a s našim pivovarom sa preto chceme ďalej posúvať, chceme postupne zvyšovať našu kapacitu a skvalitňovať naše pivo, aby aj naďalej bolo veľmi obľúbené, pretože každý takýto úspech nás veľmi teší.” – uvádza Martin Kadlec na otázku, čo nové sa chystá vo Wyware v budúcnosti.

“Rád by som vás srdečne pozval do Holíča, do reštaurácie Jozef II. a do pizzérie a pivovaru a tiež vás pozývam do všetkých prevádzok, kde čapujú remeselné pivo Wywar a tiež do Beer Station, kde vám vedia čerstvé pivo načapovať priamo do fľaše.” – pozýva Martin Kadlec z pivovaru Wywar.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart