Cesta okolo (pivného) sveta z pohodlia vašej obývačky

Keď už je toľko obmedzení v cestovaní a vy nemôžete úplne slobodne vyraziť za vašimi pivnými idolmi, rozhodli sme sa priniesť svetové remeselné pivá k vám. Zalovte si v našej výrazne rozšírenej ponuke zahraničných pív a vychutnajte si ich v pohodlí a bezpečí vášho domova. Odteraz nájdete v našom e-shope nielen najväčší výber slovenských a českých pív, ale aj široký výber pív z USA, Veľkej Británie, Belgicka, Talianska, Poľska či iných krajín. Navyše, posledný augustový týždeň máme pre vás akciu – TÝŽDEŇ DOPRAVY ZADARMO. Stačí objednať nad 15 eur.

V aktuálnej ponuke sú pivá až z 11 krajín od Japonska, Európu až po USA. Pre tých, ktorí by chceli uľahčiť výber, sme naskladali niekoľko multipackov, v ktorých sú zastúpené pivá rôznych štýlov. Môžete si tak objednať pivný set “Cesta okolo sveta – veľký okruh“, v ktorom je 9 rôznych pív – každé z inej krajiny.

Kto má rád pivá s prídavkom ovocia, môže skúsiť menší multipack “Fruity Kingdom“, v ktorom majú zastúpenie 3 krajiny Britského kráľovstva – Škótsko, Anglicko a Wales. Z ďalších multipackov spomenieme “It’s a SOUR TIME” z poľského pivovaru Maryensztadt alebo “Stout&Porter Selection” so zastúpením pivovarov Maryensztadt a škótskeho Brewdog.

Ak ste u nás ešte nenakúpili, teraz je ten správny čas. Všetok tovar prezentovaný v e-shope máme skladom, každý týždeň doskladňujeme nové pivá ako aj tie, ktoré ste si obľúbili.

Balíky odosielame každý pracovný deň okrem piatku (v piatok však vozíme osobne pivo smer Bratislava – Senec). Ak sa chcete poradiť, neváhajte nám napísať správu na facebook.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart