Cesta okolo (pivného) sveta z pohodlia vašej obývačky

Keď už je toľko obmedzení v cestovaní a vy nemôžete úplne slobodne vyraziť za vašimi pivnými idolmi, rozhodli sme sa priniesť svetové remeselné pivá k vám. Zalovte si v našej výrazne rozšírenej ponuke zahraničných pív a vychutnajte si ich v pohodlí a bezpečí vášho domova. Odteraz nájdete v našom e-shope nielen najväčší výber slovenských a českých pív, ale aj široký výber pív z USA, Veľkej Británie, Belgicka, Talianska, Poľska či iných krajín. Navyše, posledný augustový týždeň máme pre vás akciu – TÝŽDEŇ DOPRAVY ZADARMO. Stačí objednať nad 15 eur.

V aktuálnej ponuke sú pivá až z 11 krajín od Japonska, Európu až po USA. Pre tých, ktorí by chceli uľahčiť výber, sme naskladali niekoľko multipackov, v ktorých sú zastúpené pivá rôznych štýlov. Môžete si tak objednať pivný set “Cesta okolo sveta – veľký okruh“, v ktorom je 9 rôznych pív – každé z inej krajiny.

Kto má rád pivá s prídavkom ovocia, môže skúsiť menší multipack “Fruity Kingdom“, v ktorom majú zastúpenie 3 krajiny Britského kráľovstva – Škótsko, Anglicko a Wales. Z ďalších multipackov spomenieme “It’s a SOUR TIME” z poľského pivovaru Maryensztadt alebo “Stout&Porter Selection” so zastúpením pivovarov Maryensztadt a škótskeho Brewdog.

Ak ste u nás ešte nenakúpili, teraz je ten správny čas. Všetok tovar prezentovaný v e-shope máme skladom, každý týždeň doskladňujeme nové pivá ako aj tie, ktoré ste si obľúbili.

Balíky odosielame každý pracovný deň okrem piatku (v piatok však vozíme osobne pivo smer Bratislava – Senec). Ak sa chcete poradiť, neváhajte nám napísať správu na facebook.

E-shop sme zmenili na Tržnicu

V našom e-shope už nenakúpite. Produkty zobrazené v Tržnici sú externé produkty e-shopov iných pivovarov.

Od našich partnerov

Predošlé
Ďalšie
Close Menu
×
×

Cart