Budvar pozýva na jedno chladené: Príďte si ho odtrhnúť zo stromu do Republiky piva v Bratislave!

Už tento víkend sa otvoria brány Republiky piva, kde pivo rastie na stromoch len preto, aby ste si ho mohli odtrhnúť a vychutnať. Vezmite aj priateľov a peňaženku pokojne nechajte doma. 

V Republike piva nájdete všetko, čo vám spraví parádny deň. Český národný pivovar Budějovický Budvar pripravil v krajine, kde pivo rastie na stromoch, ideálne miesto na stretnutie s priateľmi pri tak akurát vychladenom Budvare, konkrétne Budweiser Budvar Original. 

Pivo, ktoré si môžete odtrhnúť zo stromu, však nie je to jediné, čo vás tu čaká. Piť ho vie každý, ale viete, ako sa vyrába? V Republike piva sa to dozviete atraktívnym interaktívnym spôsobom, pri ktorom môžete zapojiť aj čuch a hmat a rýchly kvíz cez mobil vám prezradí, ako dobre Budvar poznáte. Tí najlepší samozrejme vyhrávajú atraktívne ceny od Budvaru. 

Ak budete chcieť, na pamiatku si z tejto oslavy dobrého piva odnesiete exkluzívne fotky a vašim blízkym môžete poslať pozdravy z Republiky piva na štýlovej retro pohľadnici, akú nikde inde nedostanete. A to všetko na účet Budvaru! 

Viac na FB evente Vychutnaj si Budvar v Republike piva

Nenechajte si ujsť príležitosť navštíviť Republiku piva a v krajine, kde pivo rastie na stromoch, si užiť príjemné chvíle! 

  • Stretneme sa v Bratislave na Dulovom námestí.
  • Privítame vás od štvrtka 12.augusta od 16:00 hod až do nedele, 15. augusta do 16:00.
  • Pridajte sa na FB event Vychutnaj si Budvar v Republike piva a pozvite aj rodinu a kamarátov! Piva bude dosť pre všetkých.

Zdroj: PR článok Budvar

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart